WhatsApp nie będzie działać na tych telefonach od 2023 roku

Yu

„Aplikacja”, której właścicielem jest Meta, która jest również właścicielem Facebooka i Instagrama, jest stale aktualizowana, aby zapewnić użytkownikom nowe opcje i wyprzedzić inne usługi przesyłania wiadomości.Yu

Z tego powodu WhatsApp ogłosił, że telefony komórkowe nie będą już mogły uzyskać dostępu do swoich serwerów, ponieważ mają system operacyjny, który nie jest kompatybilny z nowymi funkcjami. Urządzenia z systemem Android 4.03 i iOS 12 oraz ich poprzednimi wersjami nie będą już miały tej aplikacji.Na jakich telefonach komórkowych WhatsApp nie będzie działać od 2023 roku?

W szczególności telefony komórkowe z Androidem, które są częścią listy, to: Samsung Galaxy CoreSamsung Galaxy Trend Lite, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Galaxy S3 mini, Samsung Galaxy Trend II, Samsung Galaxy X okładka 2.

Istnieją również urządzenia:

Huawei: Huawei Ascend Mate, Huawei Ascend G740 i Huawei Ascend D2.Na jakich telefonach komórkowych WhatsApp nie będzie działać od 2023 roku?

LG: Optimus L3 II Dual, LG Optimus L5 II, LG Optimus F5, LG Optimus L3 II, LG Optimus L7II, LG Optimus L5 Dual, LG Optimus L7 Dual, LG Optimus F3, LG Optimus F3Q, LG Optimus L2 II, LG Optimus L4 II, LG Optimus F6, LG Enact, LG Lucid 2, LG Optimus F7.

ZTE: ZTE V956 – UMI X2, ZTE Grand S Flex, ZTE Grand Memo.

ze swojej strony, Telefony komórkowe z systemem iOS, które pozostają bez dostępu do WhatsApp, to: iPhone 6S, iPhone SE i iPhone 6S Plus.Jak sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy znajduje się na liście?

Jeśli masz Androida, możesz przejść do Ustawień lub Konfiguracji, gdzie znajdziesz zakładkę O telefonie lub O telefonie. Tam zostaniesz poinformowany o nazwie urządzenia i jego systemie operacyjnym.

Jeśli chcesz sprawdzić, jakiego masz iPhone’a, możesz przejść do zakładki Ustawienia i informacje.Yu

Na jakich telefonach komórkowych będzie dostępny?

Według WhatsApp na swojej stronie internetowej, Właściciele wymienionych urządzeń otrzymają powiadomienie o niezgodności.
Zaleca się aktualizację telefonu komórkowego i systemu operacyjnego, aby uniknąć luk w zabezpieczeniach lub innych problemów.You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.