WhatsApp: nowa aktualizacja skupia się na obrazach, linkach i naklejkach

WhatsApp wystartował w listopadzie z trzema aktualizacjami (Zdjęcie: WhatsApp)

Pomimo swoich niepowodzeń i upadków, WhatsApp Stale rośnie i utrzymuje lojalność swoich użytkowników, co jest wystarczającym powodem dla platformy powiązanej ze związkiem nie żyje z Mark Zuckerberg rzucaj dalej Aktualizacje. W tym sensie tym razem dodano funkcjonalność dla obrazów, linków i naklejek.

Ta aktualizacja jest teraz dostępna w wersji internetowej i mobilnej dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem jej użytkowania. Tutaj wyjaśniamy, o co w tym wszystkim chodzi:

Nowoczesność, na której się skupiam Edytor plików Co będą mogli zrobić internaucidyktować zdjęciaMożliwość wycinania, obracania, dodawania naklejek i tekstu. Choć wydaje się to dość proste, wcześniej te zadania były możliwe tylko z aplikacji mobilnej; Teraz będzie to również możliwe z sieci.

Edytor zdjęć na pulpicie. Teraz możesz dodawać naklejki i tekst lub przycinać i obracać zdjęcia z dowolnego ekranu WhatsApp, dużego lub małego” – powiedział WhatsApp ze swojego konta na Twitterze.

Nowa funkcjonalność dla urządzeń mobilnych i internetowych (Zdjęcie: WhatsApp)
Nowa funkcjonalność dla urządzeń mobilnych i internetowych (Zdjęcie: WhatsApp)

To jednak nie jedyna aktualizacja, bo od teraz zapowiedź podrzędny spinki do mankietów, aby osoby otrzymujące go w ten sposób nie musiały otwierać linku, aby zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi. Kliknięcie w celu rozwinięcia otrzymanych informacji o łączu będzie opcjonalne.

Podgląd linków. Teraz wiesz, w co uderzyć. Dziel się wiadomościami, filmami lub tym zabawnym tweetem, w tym podglądem”.

Kolejną nowością jest sugestia plakatu Ułatwiając znalezienie ich w małej zakładce, pojawią się miniatury wyświetlające te, które dostosowują się do sytuacji, podobnie jak to, co Telegram już robił na swoich czatach.

„Sugestie naklejek. Znajdź idealną naklejkę podczas pisania, jest podobna do sugestii emotikonów, ale jeszcze lepsza.”

WhatsApp nadal utrzymuje lojalność swoich użytkowników (zdjęcie: El Grupo Informático)
WhatsApp nadal utrzymuje lojalność swoich użytkowników (zdjęcie: El Grupo Informático)

Należy zauważyć, że edytor obrazów jest dostępny w wersji internetowej, ale rekomendacja naklejek oraz ulepszony podgląd linków będzie dotyczyła aplikacji mobilnej. W tej chwili WhatsApp pozostaje z tymi funkcjami do następnej aktualizacji, która wciąż nie ma daty.

Wiadomość ta, choć przydatna, została skrytykowana przez internautów, ponieważ nie stanowi większej zmiany, poza tym, że jest podobna do tej, którą Telegram, jej bezpośredni konkurent, jest już od dłuższego czasu.

Poprzednia aktualizacja umożliwia już użytkownikom transfer Czaty WhatsApp między iOS a Androidem Na telefonach innych niż Samsung jest to długo oczekiwana i bardzo potrzebna sytuacja.

WhatsApp otrzymał nowe aktualizacje w tym miesiącu (Zdjęcie: dpa/Archive)
WhatsApp otrzymał nowe aktualizacje w tym miesiącu (Zdjęcie: dpa/Archive)

Od dziś możesz bezpiecznie przenosić historię czatów i wspomnienia z konta WhatsApp na iPhonie na Androida. Ściśle współpracujemy z zespołem WhatsApp, aby stworzyć nowy zestaw możliwości„Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby ułatwić przejście z iPhone’a na Androida i zabrać ze sobą historię WhatsApp” – powiedział Paul Dunlop, menedżer produktu Google, we wpisie na swoim oficjalnym blogu.

Oprócz Android powiedział w sierpniu zeszłego roku, że telefony komórkowe otrzymujące nową wersję (Android 12) również będą korzystać z tej funkcji. Dlatego oczekuje się, że w nadchodzących miesiącach wszystkie telefony komórkowe, które zostaną wprowadzone na rynek, rzeczywiście umożliwią przekazywanie informacji WhatsApp z urządzenia z systemem iOS. Oczywiście telefony komórkowe już będące w obiegu, które otrzymują aktualizację w swoim systemie operacyjnym, również będą mogły skorzystać z tego nowego narzędzia.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *