WhatsApp oferuje funkcję, która pozwala ukryć wrażliwe rozmowy przed wzrokiem ciekawskich | Technika

Tryb archiwalny jest już w fazie testów. W WhatsApp pojawi się nowa funkcja, która obiecuje użytkownikom dużo zabawy, aby ukryć niewygodne lub bardzo osobiste rozmowy.

WhatsApp właśnie wydał nową aktualizację oprogramowania w wersji beta, która zawiera długo oczekiwaną funkcję. Testerzy tej aplikacji do przesyłania wiadomości mogą teraz rozpocząć wypróbowywanie trybu archiwalnego.

Wszyscy prowadzimy czat lub czat grupowy, z którego od czasu do czasu chcemy uciec lub ukryć się przed resztą świata, Stan zarchiwizowany Możesz rozwiązać te i inne problemy. Ta nowość pozwala archiwizować i ukrywać rozmowy w osobnym folderze i nie będą one już widoczne.

Rozmowy kończące się w tym folderze archiwum zostaną natychmiast wyciszoneNie będziesz więc otrzymywać powiadomień, a nowe wiadomości nie będą wyświetlane na stronie głównej WhatsApp wraz z innymi rozmowami.

Wyciszając ją i odkładając w określony sposób, funkcja ta pozwala każdemu użytkownikowi korzystać z niej według własnego uznania, ukryć prywatne rozmowy przed wścibskimi oczami lub uciszyć nieco irytujące rozmowy, na przykład na wakacjach. Jeśli nie chcesz nic wiedzieć o czacie rodzinnym w danym sezonie, ale nie chcesz go usuwać, aby nie wyglądał jak funkcja przed wszystkimi członkami rodziny lub jeśli potrzebujesz przerwy od czatu w biurze, w którym oni po prostu wysyłaj memy.

Istnieje kilka potencjalnych przypadków użycia tej funkcji, chociaż aplikacja pozwala zmniejszyć dotkliwość efektu za pomocą opcji Archiwizuj czaty. Jak pokazano w Informacje WABETA Folder Zarchiwizowane rozmowy pozostaje na górze listy czatów, wskazując liczbę zarchiwizowanych czatów zawierających nowe wiadomości.

Na razie konieczna jest rejestracja w Wersja beta WhatsApp Aby przetestować tę funkcję, towarzyszy inny. Czaty nieaktywne po 6 miesiącach będą automatycznie ukrywane w sekcji zarchiwizowanej.

Te zadania testowe mogą dotrzeć do ogółu użytkowników WhatsApp po kilku tygodniach lub miesiącach, ponieważ zwykle przechodzą kilka testów i pewne zmiany, jeśli uzyskają niską ocenę. Warto jednak zobaczyć, jakie prace przygotowują programiści, aby ulepszyć aplikację.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *