WhatsApp pozwoli Ci ukryć czas ostatniego kontaktu z określonymi kontaktami

MADRYT, 7 września (Portaltic / EP) –

Aplikacja do obsługi wiadomości WhatsApp Przygotuj się na nowości w ustawieniach prywatności z rozszerzeniem Nowa opcja, która po raz pierwszy umożliwia ukrycie czasu ostatniego połączenia tylko dla niektórych kontaktów Wybrany użytkownik.

Obecne ustawienia prywatności WhatsApp, które nie zmieniły się od kilku lat, pozwalają użytkownikom wybrać trzy możliwości: Podziel się swoim ostatnim czasem kontaktu ze wszystkimi, tylko z kontaktami lub z nikim w pobliżu.

Teraz specjalistyczny portal WABetaInformacja Zwróć uwagę na nowe ustawienie prywatności w deweloperskiej wersji WhatsApp na iOS, z którego nowi użytkownicy mogą wybrać czwartą opcję: Wszystkie moje kontakty z wyjątkiem.

Dzięki tej nowości użytkownicy mogą wybrać, aby wszystkie ich kontakty widziały domyślnie czas ostatniego połączenia i w tym samym czasie Ustaw wyjątki dla określonych kontaktów wybranych przez użytkownika, bez konieczności ukrywania tych informacji przed wszystkimi.

Oprócz czasu ostatniego połączenia możliwość wyboru wyjątków wśród kontaktów będzie dotyczyła również Wyświetl zdjęcie profilowe i informacje o opisie użytkownika.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *