WhatsApp pozwoli Ci ukryć czas połączenia przed niektórymi osobami

Meksyk /

WhatsApp to aplikacja Który jest powszechnie używany do komunikacji, zwłaszcza teraz z epidemią Ze względu na dużą użyteczność aplikacja stopniowo ulepszała swój interfejs i pozwalała użytkownikom na więcej opcji, aby uwolnić swoją prywatność. Teraz aplikacja może zezwolić Pokaż czas ostatniego kontaktu tylko dla określonych kontaktów.

Aplikacja do obsługi wiadomości WhatsApp Przygotuj wiadomości w ustawieniach prywatności, z nową opcją, która po raz pierwszy umożliwia ukrycie czasu ostatniego połączenia tylko z określonych kontaktów wybranych przez użytkownika.

Obecne ustawienia prywatności WhatsApp, które nie zmieniły się od kilku lat, Umożliwienie użytkownikom wyboru trzech możliwości: udostępnienie wszystkim czasu ostatniego połączenia, Tylko z kontaktami lub z nikim.

Teraz specjalistyczny portal WABetaInformacja Zauważyłem nowe ustawienie prywatności w Ulepszona wersja WhatsApp na iOS, z której użytkownicy korzystają po raz pierwszy Mogą wybrać czwartą opcję: „Wszystkie moje kontakty z wyjątkiem”.

Dzięki tej nowoczesności Użytkownicy mogą wybrać, aby wszystkie ich kontakty domyślnie widziały czas ostatniego połączenia A jednocześnie ustawiając wyjątki dla konkretnych kontaktów wybranych przez użytkownika, bez konieczności ukrywania tych informacji przed wszystkimi.

Oprócz czasu ostatniego połączenia istnieje możliwość wyboru wyjątków między kontaktami: Zostanie również zastosowany do wyświetlenia zdjęcia profilowego oraz informacje o opisie użytkownika.

Jak dotąd nie wiadomo, kiedy WhatsApp może zastosować tę zmianę do wszystkich swoich użytkowników, ale bez wątpienia będzie to bardzo przydatne, podobnie jak ostatnia dodana przez nich opcja polegająca na wysyłaniu Obraz, który po obejrzeniu jest usuwany.

PJG

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *