WhatsApp przestanie działać na niektórych komputerach: jak uzyskać dostęp do aplikacji

WhatsApp przestanie działać na niektórych komputerach: jak uzyskać dostęp do aplikacji
Wersja Electron była pierwszą stworzoną przez firmę, która trafiła na pecety. (Unsplash)

Po tygodniach odliczania w aplikacji na PC, WhatsApp Nie będzie już działać na niektórych komputerach, więc niektórzy użytkownicy będą musieli poszukać innej alternatywy.

Decyzja ta będzie miała wpływ tylko na osoby, które posiadają pierwszą wersję platformy, która trafiła na komputery i która została zbudowana przy jej użyciu elektron podczas javascript.

Dzięki tej technologii aplikacja mogła się połączyć Sieć Whatsapp i tworzenie aplikacji niezależnej od aplikacji mobilnej, ale teraz ci, którzy mają tę wersję, zobaczą komunikat o wygaśnięciu, który uniemożliwi im korzystanie z platformy.

Nie oznacza to, że konto zostało utracone lub że nie można już uzyskać dostępu do aplikacji do przesyłania wiadomości.

Oznacza to, że użytkownicy będą teraz musieli pobrać oryginalną aplikację lub korzystać z wersji internetowej, aby kontynuować rozmowy na swoim komputerze.

Możesz być zainteresowany: WhatsApp: Jak konwertować wiadomości głosowe na teksty za pomocą sztucznej inteligencji
Wersja Electron była pierwszą stworzoną przez firmę, która trafiła na pecety. (Unsplash)

Electron to system, który umożliwia projektowanie wieloplatformowych aplikacji komputerowych przy użyciu technologii internetowych poprzez tworzenie unikalnego kodu, który działa w różnych systemach operacyjnych, takich jak okna I System operacyjny Mac.

stąd, Bramka Stworzenie pierwszej wersji aplikacji WhatsApp na komputery. Ale po latach wsparcia postanowili zamknąć platformę, ponieważ korzystanie z tego systemu wiąże się z większym zużyciem zasobów komputera i nie ma odpowiedniej optymalizacji.

Z tego powodu firma zachęca użytkowników do pobrania oryginalnej aplikacji, aby uzyskać płynniejszy i bardziej intuicyjny interfejs użytkownika, lepszą responsywność i większą stabilność.

Może Cię to zainteresować: WhatsApp będzie polecał naklejki i czaty z wykorzystaniem sztucznej inteligencji
Wersja Electron była pierwszą stworzoną przez firmę, która trafiła na pecety. (WABetaInfo)

Reklama dotyczy tylko wersji Electron aplikacji na pulpicie. To znaczy że Sieć Whatsapp Będzie nadal działać normalnie, a osoby z oryginalną aplikacją również nie powinny mieć problemów.

Jeśli masz wersję Electron, po otwarciu platformy pojawi się komunikat zapraszający do pobrania i kontynuowania eksperymentów.

Aby otrzymać oryginalną kopię, musisz udać się do Sklep Microsoftu Tam znajdź aplikację do zainstalowania na swoim komputerze, otwórz sesję i kontynuuj rozmowę jak poprzednio.

Chociaż warto zauważyć, że wielu użytkowników ma wycofaną wersję, ponieważ mają komercyjne narzędzia do swojego biznesu, więc w tym przypadku lepiej jest korzystać z WhatsApp Web, ponieważ aplikacja komputerowa nie ma tych funkcji.

Może Cię to zainteresować: Jakie są najczęściej używane naklejki na WhatsApp: niektóre z nich to pies Gavin Thomas i Sheba

Nowa funkcja dla WhatsApp Umożliwi użytkownikom powiązanie ich telefonu komórkowego z internetową wersją aplikacji przy użyciu nowej metody, która polega na użyciu numeru telefonu zamiast uciekania się do skanowania Kod QR jak to ma miejsce obecnie.

Funkcja, która jest stopniowo udostępniana użytkownikom platformy, dodaje opcję u dołu ekranu parowania urządzeń. „Link do numeru telefonu” to nazwa nowej opcji, która będzie dostępna. Umożliwi to wprowadzenie kodu kraju, a następnie telefonu komórkowego użytkownika, aby uzyskać dostęp do wiadomości konta z komputera.

Chociaż może to być postrzegane jako złośliwa opcja, ponieważ każdy może użyć dowolnego numeru, aby połączyć się z komputerem, WhatsApp Dodano dodatkowe zabezpieczenie polegające na przesłaniu kodu uwierzytelniającego tożsamość użytkownika. W ten sposób tylko prawdziwy właściciel konta będzie mógł uzyskać dostęp do wiadomości.

Ten ośmiocyfrowy kod, który zostanie wygenerowany tylko raz, wyświetli się na ekranie komputera i należy go wpisać w specjalne pole w aplikacji mobilnej. Jeśli kod jest poprawny, użytkownik zostanie automatycznie przekierowany do ekranu głównego WhatsApp Web Wiadomości będą automatycznie synchronizowane zgodnie z aktualną wersją tej funkcji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *