WhatsApp testuje już tryb wielu urządzeń w wersji beta

W czerwcu ubiegłego roku podczas wywiadu Mark Zuckerberg oferowany Pierwsze szczegóły obsługi wielu urządzeń z WhatsAppPotwierdził, że ta funkcja zacznie docierać do pierwszych użytkowników w ciągu miesiąca lub dwóch. Cóż, ten moment już nadszedł.

Nastrój Wiele urządzeń WhatsApp Zacząłem aktywować jego wczesny dostęp Przez betę, a potem Ponad rok przecieków Wreszcie ta długo oczekiwana funkcja staje się rzeczywistością.

Wiele urządzeń WhatsApp

Obsługa wielu urządzeń w wersji beta Od popularnego klienta do przesyłania wiadomości po pierwszych szczęśliwych, którym WhatsApp uzyskał dostęp do podglądu. Oczywiście w tej chwili ta nowość jest dopiero testowana WhatsApp w wersji beta.

Aby dowiedzieć się, czy jesteśmy jednym z wybranych kont, wystarczy iść have Ustawienia > Powiązane urządzenia (lub WhatsApp Web) Sprawdź, czy pojawia się nowa opcja „Wiele urządzeń w wersji beta”. Jeśli tak, możemy dołączyć do bety nowego trybu wielu urządzeń.

Obsługa wielu urządzeń dla WhatsApp Pozwoli nam to podłączyć nasz telefon komórkowy do Do czterech dodatkowych urządzeń (Sieć WhatsAppA Aplikacja komputerowa WhatsApp za wylot) aby kontynuować rozmowę z naszymi kontaktami Nawet jeśli telefon komórkowy jest wyłączony. Nie tak jak teraz, telefon komórkowy musi być podłączony, aby móc zsynchronizować się z naszym WhatsApp.

I dołącz do wielu urządzeń z Androidem

Gdy aktywujemy wersję beta na wiele urządzeń, zobaczymy, jak to się robi WhatsApp w sieci lub na pulpicie Pojawia się ikona wersji beta, która informuje nas, że używamy nowej wersji Nie polegaj na naszym telefonie komórkowym do pracy.

WhatsApp wie, że nasze rozmowy nie są zapisywane w chmurze i będą Szyfrowanie od końca do końca na wszystkich naszych urządzeniach. Po 14 dniach braku aktywności urządzenie jest odłączane ze względów bezpieczeństwa.

Oczekuje się, że w ciągu najbliższych kilku tygodni to stopniowe uruchamianie obsługi wielu urządzeń przez WhatsApp zacznie stopniowo docierać do coraz większej liczby użytkowników, docierając na cały świat przez cały rok. W rzeczy samej , Obecnie WhatsApp nie pozwala na używanie tego samego konta WhatsApp na wielu telefonach komórkowych, tylko na komputerach.

przez | WABetaInformacja
W Engadżecie na Androida | Jak wysyłać zdjęcia, które znikają w WhatsApp, teraz dostępne w wersji beta

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *