WhatsApp uruchamia aplikację Windows z ulepszeniami szybkości i połączeń | styl życia

WhatsApp uruchamia aplikację Windows z ulepszeniami szybkości i połączeń |  styl życia

Zwykły użytek, do którego jest przeznaczony WhatsApp Dzieje się tak za pośrednictwem klientów, którzy istnieją dla systemów iOS i Android, ale nie są jedynymi. Możliwa jest również instalacja aplikacji na komputerach z rozszerzeniem okna. No wiadomo było oficjalnie Firma wydaje nową wersję systemu operacyjnego Microsoft, która zawiera ważne ulepszenia.

Prawda jest taka, że ​​program, o którym mówimy, potrzebuje dobrego wzmocnienia, ponieważ niektóre jego opcje nie są dobrze zaktualizowane, a wydajność oferowana przez uruchomienie aplikacji nie jest najlepsza. Co więcej, jak Wzrasta wykorzystanie w komputerach Biorąc pod uwagę dobrą synchronizację oferowaną z terminalami mobilnymi, naturalne jest, że WhatsApp optymalizuje swojego klienta dla systemu Windows w najlepszy możliwy sposób.

Wiadomość ogłoszona przez WhatsApp

Na początek kod został znacznie ulepszony, aby działał jeszcze lepiej. w ten sposób, Zarówno uruchomienie, jak i korzystanie z aplikacji zapewnia teraz większą płynność Na wszystkich rodzajach sprzętu (stacjonarnego lub laptopa). poza tym Interfejs jest bardziej rozpoznawalny W stosunku do tych w telefonach, obsługa jest więc dużo prostsza i bardziej intuicyjna. Zyskuje się w ten sposób komfort, który zawsze jest ważny dla użytkowników, aby czuli się spokojni.

WhatsApp

Z drugiej strony możliwość realizacji Grupuj rozmowy wideo z maksymalnie ośmioma uczestnikami – Doszedł do 32 w przypadku tego, że jest to jedyny głos -. Tego typu działania będą szyfrowane metodą end-to-end (E2E), co oznacza maksymalny poziom bezpieczeństwa, bez względu na to, jakie podłączone urządzenia są w tym samym czasie używane, takie jak komputery czy telefony komórkowe. Nawiasem mówiąc, to jest specjalne WhatsApp zaznaczył, że wspomniana wyżej liczba uczestników będzie stopniowo wzrastać.

Pobierz nowego klienta dla systemu Windows

Jeśli nowości, o których wspomnieliśmy, wydają Ci się interesujące i takie są, możesz teraz pobrać nową wersję WhatsApp dla Windows. Aby pobrać, musisz użyć ten link I Kontynuuj instalację jak zwykle w systemie operacyjnym Microsoftu. Nawiasem mówiąc, należy zauważyć, że należąca do Meta firma poinformowała, że ​​wkrótce pojawi się nowy klient na komputery Apple Mac, ponieważ ma zaawansowany rozwój testów (to samo dzieje się z jej tabletami).

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *