WhatsApp uruchamia nową funkcję, która pozwala wysyłać zdjęcia i filmy, które znikają

Nowy, który pojawił się w zaktualizowanej wersji beta 2.21.140.9, jest dostępny zarówno na czacie prywatnym, jak i grupowym.

Basim “pokaż raz”WhatsApp uruchomił nową funkcję, która umożliwia wysyłanie zdjęć i filmów, które automatycznie znikają po obejrzeniu przez odbiorcę – podał portal WABetaInfo w zeszły piątek.

Nowy jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS w zaktualizowanej wersji beta 2.21.140.9.

Ta funkcja działa nie tylko na prywatnych czatach, ale także na czatach grupowych i korzystaniu z niej Wystarczy kliknąć ikonę, aby dołączyć/nagrać zdjęcie/film, a następnie nacisnąć przycisk „Wyświetl raz” na pasku czatu.

Aplikacja powiadomi użytkownika, gdy odbiorca otworzy wysłane zdjęcie lub wideo. Te informacje, a także kto przeglądał treść na czacie grupowym, będą również dostępne w sekcji „informacje” wiadomości.

Tymczasem ci, którzy korzystają z poprzednich wersji WhatsApp, będą mogli odbierać wiadomości tego typu, ale nie będą mogli ich wysyłać.

Pamiętaj jednak, że WhatsApp nie powiadomi nadawcy, jeśli odbiorca zrobi zrzut ekranu dowolnego zdjęcia lub filmu. Ponadto, jeśli użytkownik udostępni tę treść w grupie zawierającej zablokowane kontakty, również będzie mógł ją zobaczyć.

(Z informacjami od RT po hiszpańsku)

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *