WhatsApp ustanawia funkcję społeczności z grupami w grupach – Noticieros Televisa

WhatsApp Jest to najczęściej używana aplikacja do przesyłania wiadomości na świecie. Deweloperzy nieustannie tworzą nowe funkcje, które usprawniają komunikację z użytkownikami. Będę na tej drodze Funkcja „Społeczności”, która pozwoliłaby tworzyć grupy w ramach większych grup.

Polecamy: WhatsApp: alert o oszustwie, aby ukraść twoje konto

Miejsce WABetaInformacja powiadomić o tym Programiści WhatsApp będą pracować nad funkcją o nazwie „Społeczności”. Ten dodatek umożliwi administratorom grup tworzenie w nich mniejszych grup.

Opcja jest wciąż w fazie rozwoju. (Źródło: Unsplash)

Według bloga poświęconego opisywaniu i komentowaniu wiadomości w aplikacji, „społeczność” będzie „miejscem, w którym administratorzy będą mieli większą kontrolę nad grupami WhatsApp, przede wszystkim w celu łatwego grupowania innych grup”. Tak więc po wejściu do społeczności Użytkownik będzie miał możliwość wejścia do różnych grup o różnej treści i celach.

WABetaInformacja Podał migawkę tego, jak miałaby wyglądać „społeczność”, choć przyznał, że na pierwszy rzut oka nie różni się ona zbytnio od istniejących kolekcji, jakie posiada aplikacja.

Tak wyglądałaby „społeczność” WhatsApp. (Źródło: WABetaInfo)

Ta praca została porównana do Serwery Discord. Serwer tej popularnej aplikacji będzie odpowiednikiem „społeczności” WhatsApp, a każdy kanał na nim może być odpowiednikiem grupy.

Funkcja jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju i nie ma jeszcze szacowanej daty wydania. Oczekuje się jednak, że w niedalekiej przyszłości dotrze do wersji beta WhatsApp.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *