Wiadomości Google nie działają na Androidzie 14 Beta

Wiadomości Google nie działają na Androidzie 14 Beta

Androida 14 beta można teraz używać na zgodnych urządzeniach Google PixelAle wydaje się, że są problemy z aplikacją Wiadomości Google, które uniemożliwiają użytkownikom korzystanie z niej, ze wszystkim, co się z tym wiąże. Najwyraźniej kilka problemów łączy się w jeden, Cóż, podczas gdy użytkownicy jasnego motywu Androida nie mogą otworzyć aplikacji, użytkownicy ciemnego motywu mogą, ale z poważnymi ograniczeniami.

Na przykład z ciemnym motywemaplikacja pokazuje zniekształcony czarny tekst i po prostu się zamyka, Podczas gdy przy jasnym motywie aplikacja niczego nie ładuje, aw najgorszym przypadku nawet się nie otwiera, Jest to nieco problematyczne, ponieważ jest to domyślna aplikacja do przesyłania wiadomości na Androida.

fontanna: 9to5Google

Wersja Wiadomości Google, w której występują te problemy, to kompilacja 20230428_01_RC00, Jeśli więc mamy tę wersję, która jest dostarczana z Androidem 14 Beta 1.1, najprawdopodobniej nie będziemy mogli z niej korzystać. Zawsze możemy spróbować zainstalować wcześniejszą wersję i usunąć aktualizacje Może to jednak powodować inne problemy spowodowane niezgodnością.

Dlatego zawsze zaleca się dedykowanie urządzenia do tego typu testów lub w każdym przypadku Nie bądź całkowicie krytyczny wobec naszych czasów.

Koniec artykułu. Powiedz nam coś w komentarzach!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *