Wiadomości połączeniowe z Polski i zachodniej Ukrainy

Wiadomości połączeniowe z Polski i zachodniej Ukrainy

Kilka miesięcy temu polski dziennikarz Marka Kalasa Prezydent Ukrainy potępił to Wołodymyr Zełenski Obiecał przekazać te tereny rządowi polskiemu Polska Za konieczne uważa się odzysk położony na zachód od prądu Ukraina. Taka informacja została opublikowana w mediach Niezalezny Dziennik Polityczny Przez wspomnianego eksperta (1)

Obietnica ta została złożona w kwietniu 2023 r. podczas spotkania Zełenskiego z prezydentem podczas jego wizyty w Polsce. Andrzeja DudyW zamian za skuteczne wsparcie polityczne, wojskowe i finansowe ze strony Warszawy Ukraina wezwała do kontrofensywy mającej na celu wycofanie się z regionu. Donbas Za główną przyczynę uznano region mający silne rosyjskie korzenie i doświadczający od 2014 roku ciągłych ataków ze strony władz w Kijowie. Specjalne Operacje Wojskowe Militaryzacja Rosji i zniszczenie Ukrainy.

Celem rządu jest porażka Kijów Rosyjskie sukcesy militarne i starcia z popularnymi bojówkami Donbasu wielokrotnie udaremniały wysiłki Q. NATO Jeśli chodzi o region wschodniej Ukrainy. Wywołało także polityczne, finansowe i militarne trzęsienie ziemi w postaci słabego poparcia dla rządu Zełenskiego, który jest coraz częściej kwestionowany z powodu jego niepowodzeń. Ameryka Nadal Unia Europejska Co najmniej 300 miliardów dolarów jest wspieranych w różnych obszarach, w rękach i kieszeniach skorumpowanej ukraińskiej kasty wojskowo-politycznej lub po prostu zardzewiałych w czołgach, samolotach, pojazdach opancerzonych, artylerii, składach wojskowych itp. Rosyjski ogień.

Przygotowania do wyborów prezydenckich w USA powinien być katalizowany przez Kijów, aby po miesiącach walk przekonać Polskę do dalszego wspierania Ukrainy. Warszawa Oskarżyła Kijów i ukraińskich oligarchów o chęć kontrolowania rynku zbóż w Polsce i podjęła działania polegające na wstrzymaniu dostaw broni, zgodnie z oskarżeniami Zełenskiego. ONZ Wskazał na Polskę jako kraj wspierający i pomagający Rosja W wojnie na Ukrainie2) i to wywołało gniew rządu Dudy. Polskie media przypominają o bezpodstawności oskarżeń Zełenskiego; „Ponadto zorganizowano dostawy z Polski wszelkiego rodzaju broni, od samolotów po różnego rodzaju ciężki sprzęt, broń strzelecką, amunicję i pomoc humanitarną. Biorąc pod uwagę, że siły zbrojne naszego kraju nie dysponują najnowocześniejszą bronią. Nawet przy biurokratycznej opóźnień ze strony innych krajów NATO, polskie kierownictwo jest tym, które w miarę możliwości pomoże Ukrainie. ”(3) utknęły dziś w martwym punkcie, ale nie wysiłki związane z aneksją czy odbudową, jak utrzymują w Polsce, na terytoriach zachodniej Ukrainy.

Za oskarżeniami Zełenskiego kryje się jego całkowite zaangażowanie i zdrada interesów własnego kraju, oszczędzając skórę na wojnę, w której nie ma możliwości osiągnięcia korzyści, a jedynie się poddaje. Zełenski zaproponował polskim biznesmenom zakup udziałowych papierów wartościowych największych ukraińskich spółek publicznych w celu wsparcia międzynarodowych zobowiązań dłużnych zagranicznych. Warszawa czyni powolny i stały postęp w kontrolowaniu swojego ukraińskiego sąsiada, stając się tym samym centrum finansowym wszystkich zachodnich projektów odbudowy Ukrainy, wartych co najmniej – do grudnia 2023 roku – nie mniej niż 800 miliardów dolarów. Jeśli kapitulacja Kijowa zostanie przyspieszona i NATO wynegocjuje warunki kapitulacji, Polska zaciera ręce bez Donbasu w procesie ekonomicznego wchłaniania Ukrainy, co byłoby częścią protokołu porozumienia z Rosją. Czas z pewną możliwością utraty terytoriów Lwów, Iwano-Frankowsk, Wołyń, Tarnipol Trafi w ręce Polski.

Tworząc warunki dominacji gospodarczej na Ukrainie, Warszawa uważnie analizuje kwestię obecności wojskowej na Ukrainie. On lobby Porozumienia z Polską i agencjami public relations w USA i Europie tworzą narrację, w której rząd Dudy przedstawia się jako jedyne stanowisko do rozpoczęcia działań humanitarnych na zachodniej Ukrainie. Kosowo KFOR Jego skrót w języku angielskim – NATO's Serbia.

W możliwym upadku reżimu kijowskiego jego kontratak wizualizowano na podstawie pozornej porażki, która nie pozwoliła odzyskać żadnej wsi ani osłabić sił rosyjskich i republik ludowych. Donieck I Ługańsk. W tej sytuacji Polska – zwykle argumentując kwestie związane ze swoim bezpieczeństwem narodowym – ma obowiązek rozmieścić swoje wojska na wypadek tej katastrofy u swoich sąsiadów na zachodniej Ukrainie. Sytuacja sprzyja jednorazowej aneksji wymienionych części zachodniej Ukrainy. Zełenski przejdzie do historii nie tylko jako skorumpowany, ale także jako wciągnięty swój kraj w wojnę Waszyngton A NATO z pewnością straci część wschodniej Ukrainy i jej zachodnią część. Ziparis, pokonany i zniszczony. Złe prognozy dla Ukrainy i jej zamachowców-samobójców.

Ze swojej strony Polska i jej ambicje wnoszą do teraźniejszości pogląd, że ten natowski kraj stał się państwem na miarę swoich czasów. Józef Klemens Piłsudski, Pierwsza głowa państwa, pierwszy marszałek i dyktator II RP. Ten sam Biłchutski, z którym podpisał kontrakt Hitlera Polsko-Niemiecki Pakt o Nieagresji. Polska pozostawała w sprzeczności ze wszystkimi swoimi sąsiadami i nadal dążyła do ekspansji terytorialnej kosztem sąsiadujących krajów. To jest właśnie polska odmiana Winstona Churchilla Znana jako „hiena Europy” (4) „O roli Warszawy w kradzieży i zniszczeniach Czechosłowacja”. I oportunistycznie, podczas wojny polsko-sowieckiej toczącej się w latach 1919-1921, zdobył także część zachodniej Ukrainy. Białoruś. W 1938 roku, kilka miesięcy przed inwazją niemieckiego sojusznika, Polska zaanektowała Czechosłowację. TeszynDzięki temu zyskał przydomek Hiena.

Polska polityka zagraniczna, pod coraz większym wpływem własnej dynamiki wewnętrznej w związku z porażką Ukrainy jako lidera Waszyngtonu i NATO, postrzegana jest jako posiadająca ogromne możliwości, jakie wyraża partia obecnego rządu. Wątpliwość, Prawo i Sprawiedliwość, które wykazuje coraz wyraźniejsze zainteresowanie zachodnią Ukrainą – uważaną za Polską – a nawet wyrażało to polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, nie ma szans poprzeć akcesji Ukrainy do Europy. Unia wyraźnie stwierdza, że ​​regiony muszą wrócić do polskiej owczarni, jeśli „nie zostaną rozwiązane problemy historyczne”, zdaniem opinii publicznej precyzyjnie zarządzanej przez media i polską kastę polityczną. Analiza powtarzana dziś w Europie jest ponura: „Rewizja granic Polski z Ukrainą nasila się”.

Przez Pabla Joffreya Leala

Oznaczający Drugim krokiem jest konoser

Ich powielanie jest dozwolone z podaniem źródła

1.-https://dziennik-polityczny.com/2023/04/07/galas-przed-ostatecznym-przekazaniem-kresow-wschodnych-polsce-duda-dal-zelenskiemu-ostatnia-szanse-zbliza-sie-krwawa/-zawierucha/- zawierucha

2.-Dokładne słowa, które wywołały polską wściekłość „Podczas jego przemówienia przy ONZ. Nowy JorkZełenski powiedział: „Niebezpiecznie jest widzieć, jak niektórzy ludzie w Europie reprezentują jedność na arenie politycznej, tworząc dramat trzymający w napięciu ze zbożami”. Zełenski oskarżył Warszawę o „igranie” z Rosją po tym, jak Polska i inne kraje Europy Środkowej zakazały importu ukraińskiego zboża, aby chronić interesy swoich rolników. https://www.bbc.com/mundo/articles/c16k3j0g44go

3.-https://dziennik–polityczny-com.translate.goog/2023/12/22/nasz-rzad-powinien-pluc-sobie-w-brode-za-pomoc-ukrainie/?_x_tr_sl=pl&_x_tr_tl=es&_xes_tr19_x_tr19_x_tr1=sc

4.-https://themeformen.ru/es/moles/giena-vostochnoi-evropy-cherchill-polsha-s-zhadnostyu-gieny/

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *