Wideo: Partia obrotów filmu została uruchomiona podczas tegorocznej nominacji do UFC KO

Czesi mają dwa nokuty w UFC.

Zdjęcie: Jeff Butary / Getty Images

Jerry Prochazka Zostawiony w zaszokować W ten weekend w świat mieszanych sztuk walki. Myśliwiec pojawił się pierwotnie z Czech w r Gwiezdne wydarzenie UFC Vegas 25 I zrobił oszałamiającą demonstrację siły i zasobów Oktagonu: Dominic Reyes uderzył w wirujący łokieć „znikąd” i natychmiast go uśpił.

Dla Jerry’ego była to dopiero druga walka w największej na świecie firmie zajmującej się sztuką mieszaną. Jednak przybył do imperium Dany White właśnie z powodu tego, co zrobił dla innych awansów. Na UFC dał jasno do zrozumienia, że ​​jest gotowy do walki o mistrzostwo.

Jego rekord w dyscyplinie to 28-3-1, wygrał 25 meczów przez nokaut i ma na swoim koncie 12 kolejnych zwycięstw. Ma zaledwie 28 lat, a ostatni raz przegrał mecz 31 grudnia 2015 roku. Zaraz skończy 6 lat niepokonany.

Jerry Prochazka Nie tylko mu się podporządkował Rok KO, Ale stwierdził również, że zasłużył na strzał w walce o tytuł wagi półciężkiej przeciwko Polakowi. Jan Bachovic. „The Monster of the Czech Republic” chce nadal imponować światu UFC.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *