Wideo: Partia obrotów filmu została uruchomiona podczas tegorocznej nominacji do UFC KO

Czesi mają dwa nokuty w UFC.

Zdjęcie: Jeff Butary / Getty Images

Jerry Prochazka Zostawiony w zaszokować W ten weekend w świat mieszanych sztuk walki. Myśliwiec pojawił się pierwotnie z Czech w r Gwiezdne wydarzenie UFC Vegas 25 I zrobił oszałamiającą demonstrację siły i zasobów Oktagonu: Dominic Reyes uderzył w wirujący łokieć „znikąd” i natychmiast go uśpił.

Dla Jerry’ego była to dopiero druga walka w największej na świecie firmie zajmującej się sztuką mieszaną. Jednak przybył do imperium Dany White właśnie z powodu tego, co zrobił dla innych awansów. Na UFC dał jasno do zrozumienia, że ​​jest gotowy do walki o mistrzostwo.

Jego rekord w dyscyplinie to 28-3-1, wygrał 25 meczów przez nokaut i ma na swoim koncie 12 kolejnych zwycięstw. Ma zaledwie 28 lat, a ostatni raz przegrał mecz 31 grudnia 2015 roku. Zaraz skończy 6 lat niepokonany.

Jerry Prochazka Nie tylko mu się podporządkował Rok KO, Ale stwierdził również, że zasłużył na strzał w walce o tytuł wagi półciężkiej przeciwko Polakowi. Jan Bachovic. „The Monster of the Czech Republic” chce nadal imponować światu UFC.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *