Wideo: Yoshi może umrzeć od kuli Mario w Super Mario World

Wideo: Yoshi może umrzeć od kuli Mario w Super Mario World
Ten błąd pojawia się, gdy słynny zielony dinozaur zjada coś w tym samym momencie, gdy próbuje wejść do tuby.

Świat Super Mariosłynna gra wideo stworzona dla Klasyczna edycja Super NES przez Nintendo W 1990 roku, uznawanym za jedną z najlepszych części serii, pojawia się ciekawy błąd, z którego wielu może nie być świadomych.

Ten wadaczyli termin używany do opisania awarii gry lub nieoczekiwanego zachowania Mario Mógł zastrzelić swojego wiernego i nieodłącznego przyjaciela Yoshi.

Jest to błąd, który ma miejsce, gdy słynny zielony dinozaur połyka A zamiar W tym samym momencie próbujemy wejść na jeden z tokenów rurki Z tego klasyka.

Chociaż jest to trudne, gdy wystąpi usterka, Yoshi wchodzi w stan błędu, który na zawsze zmienia jego nastawienie. Spójrz po przekątnej w stronę ekranu, niezależnie od tego, w którą stronę powinieneś być zwrócony w oparciu o standardową rozgrywkę.

Tak przynajmniej wynika z kanału youtube Specjalizuje się w Nintendo, BizoryCo również potwierdza, że ​​efekty w tym przypadku mają charakter nie tylko wizualny, ale mają także wpływ na interakcję z wiernym towarzyszem Mario.

Moment, w którym Mario strzela do swojego wiernego przyjaciela Yoshiego. Jest to spowodowane błędem w grze (zrzut ekranu: @peasoroms)

Najbardziej widoczną i szkodliwą konsekwencją jest to, że jeśli Yoshi zostanie zarażony A Kula ognia Będąc w tym zmienionym stanie, Umrze natychmiast. Zachowanie jest nieprawidłowy Ponieważ w normalnych okolicznościach otrzymanie takiego ataku nie spowodowałoby Twojej śmierci.

Są też inni Skutki ubocznena przykład niemożność wzięcia przedmiotów ze skrzynki z przedmiotami lub wspinania się po niektórych powierzchniach.

Tego typu błędy w klasycznych grach jak Świat Super Mario Ogromne znaczenie dla społeczeństwa graczeZwłaszcza dla tych, którzy lubią odkrywać usterki i dziwactwa w grach.

Jednak tego typu problemy prawdopodobnie pozostały niezauważone w fazie tworzenia gry ze względu na ograniczoną technologię i zasoby testowe, które istniały pod koniec lat 80. i na początku 90.

Nintendo Ujawniono szczegóły nadchodzącej gry Mario Jedną z nowości jest to, że po raz pierwszy w historii marki pojawi się dubbing w Ameryce Łacińskiej, co pozwoli cieszyć się tym tytułem w bardziej lokalnym stylu, jak na ten region.

Super Mario Wondernadchodząca gra, która ukaże się 20 października, będzie zawierała głosy w języku łacińskim dzięki integracji postaci zwanych pływającymi kwiatami, które będą rozmawiać z graczem, gdy będą przechodzić.

Rośliny te powiedzą serię fraz w zależności od ich pozycji na scenie, co jest nowością w sadze, ponieważ głosy były zazwyczaj konkretnymi dźwiękami lub słowami, które nie generowały głębszej interakcji.

Ponadto Nintendo przetłumaczy także na język teksty gry Hiszpańska Ameryka Łacińska Oraz głosy innych postaci pojawiających się w przygodzie. Poprawę dostępności, którą japońska firma wdrożyła w ostatnich latach, dostosowując swoje najważniejsze tytuły do ​​wyrażeń i tonów tego dalekiego od hiszpańskiego regionu. Hiszpania.

Przykładem tego jest to, co mu zrobili Super Mario Odyseja, Który zawierał także teksty łacińskie, ale dźwięki były w innym języku.

obok, Super Mario Wonder Będzie to pierwsza gra wideo z serii, która pojawi się po przejściu C.K. na emeryturęHarlesa MartinetaKto od kilkudziesięciu lat podkłada głos Mario, więc nie wiadomo, kto zagra hydraulika.

Wiadomo, że zastąpili go, wprowadzając nowe talenty, aby ożywić postacie. AleNintendo Nie podał szczegółów.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *