Wiedźmin Monster Slayer, gra w rozszerzonej rzeczywistości ma już swoją historię

Ogłaszam się od dłuższego czasu, wreszcie pogromca wiedźmina potworów, tytuł rozszerzonej rzeczywistości podobny do Pokémon Go osadzony w uniwersum Wiedźmina, bardziej skoncentrowany na walce i akcji, Udostępnij ostateczną datę premieryz rychłą dostępnością Na następny 21 lipca.

Opracowany i wydany przez Spokko tytuł zabierze nas do Wskaż przed historią osadzoną w serii gier Wiedźmin CD Projekt Red, w czasach, gdy potwory swobodnie wędrują po Ziemi i gdzie rola czarownic, wciąż bardzo rzadka, stała się niezbędna na całym kontynencie.

Tak więc w Wiedźmińskim Zabójcy Potworów możemy zobaczyć Jak wszyscy wokół nas zamieniają się w ten mroczny świat fantasyWciel się w jednego z tych świeżo wyszkolonych magów i weź udział w różnych polowaniach i misjach, które poprowadzą nas przez wszelkiego rodzaju epickie przygody.

Jeśli chodzi o prowadzenie to, jak powiedzieliśmy, to gra Na podstawie geolokalizacji i zaawansowanych funkcji rozszerzonej rzeczywistości Aby śledzić i polować na krwiożercze potwory czające się w pobliżu, do których zostaną dodane bitwy w czasie rzeczywistym wewnątrz telefonu.

W oczekiwaniu na jego wydanie użytkownicy Androida już posiadają Otwórz rejestrację wstępną przez Google PlayChociaż nie pozwoli nam to na wczesny dostęp, da nam pewne nagrody, takie jak Kaer Morhen Steel Sword, który pozwoli nam zdobyć 10% więcej punktów doświadczenia w grze za każdego zabitego potwora. Niestety, choć gra będzie dostępna również na iOS, na chwilę obecną nie ogłoszono żadnej specjalnej oferty dla jej użytkowników.

Z drugiej strony nie przestaje nas zadziwiać pojawieniem się tej reklamy Tydzień przed WiedźminemGdzie spodziewane są nie tylko inne potencjalne wieści na temat tej gry, ale także inne zapowiedzi związane z drugim sezonem serialu Netflix, a także obiecaną już aktualizacją Wiedźmina 3 do nowej generacji konsol, lub do następnej raty.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *