Wiele tradycji, magii i rynków

w Polska, Boże Narodzenie Niech żyje ty Jeden z najbardziej specjalistycznych sposobów w Europie. ten ’Boże Narodzenie’, tłumaczone jako „Narodziny Boga” lub Boże Narodzenie, jest aktywnie obchodzone w polskich domach i na ulicach. Tradycje, regularne potrawy, kolędy i jasne dekoracje Dzień po dniu powódź w Polsce Adwent do ostatniego dnia świąt Bożego Narodzenia.

Krokodyl Y Warszawa Są to dwa cenne miejsca święta nadchodzą. W dniu przyjazdu, Oba miasta są pełne magii, unikalnych tradycji i tak dalej Jarmarki bożonarodzeniowe. Oba miasta mają bogatą historię i są idealnym miejscem do poznania Polski. Jej tradycje, kultura i gastronomia.

Myślisz o podróży do miejsca docelowego, aby cieszyć się świętami Bożego Narodzenia? Przygotuj płaszcz i naprawdę chodź.

Wizyta w Krakowie na Boże Narodzenie

Krokodyl, Dawna stolica Polski, ma zarejestrowane centrum historii w Dziedzictwo ludzkości przez UNESCO A są takie symboliczne miejsca Dzielnica żydowska Kazimierza lub Wzgórze Wavell.

ten Rynek Zawsze tętni tu życiem miejsc, w których spotykają się mieszkańcy i turyści. Tutaj jest Trąbka, starożytna tradycja tego miasta. Adwent, największy średniowieczny plac w Europie Niesamowity pchli targ Gdzie kupić taką biżuterię Regularne bombki świąteczne. Należy zauważyć, że Polska jest jednym z nich Najwięksi twórcy tego subtelnego wystroju Wykonane artystycznie.

Warto spróbować takich lokalnych specjałów na jarmarku bożonarodzeniowym obwarzanek, Bardzo smaczny chlebowy pączek, Pieczone kiełbaski, jastrzębie szynkowe i pyszne grzane wino. Poza centrum Krakowa jest kilka bardzo ciekawych miejsc Ogród świateł dla polskich pilotów parku, wita miejsce a ’Sklep spożywczy’ Gdzie kontynuować degustację lokalnych specjałów.

Muzea i Gastronomia w Krakowie

w Krakowie Jest wiele muzeów Wszystkie są bardzo interesujące. Dwa wyróżniają się: Zardoriski, gdzie można znaleźć teren o dużej wartości Dama z gronostajem Leonarda da Vinci,I imponujące Muzeum Witrażu, to warsztat z ponad 100-letnią historią.

Gastronomia w Krakowie jest doskonała i nic dziwnego, że tak było Europejska Stolica Kultury Gastronomicznej 2019. Nie możesz przegapić menu Zupy lub „pirogów”, Pyszne pierogi idealnie pasujące do polskich win. Posiłek w Krakowie również na szczycie listy z pysznym ciastem. Należy zaznaczyć, że Kraków to dobre miejsce na zjedzenie świetnego menu gastronomicznego w bardzo przystępnej cenie.

Warszawa na Boże Narodzenie

Najlepszy sposób na dostanie się z Krakowa Warszawa Jest Szybki pociąg jedzie około trzech godzin. Stolica Polski stoi samotnie Stare Miasto,,Dusza tego miasta, również została ogłoszona Światowe dziedzictwo. Jeden szczególny, to było Został całkowicie odbudowany po zniszczeniu w czasie II wojny światowej. Zamek lub kolumna Chekimsundo III to jedne z jego najwspanialszych zabytków.

Warszawa też będzie cudowna na Boże Narodzenie. Jej latarnie uliczne są wyjątkowe, zwłaszcza tzw Trakt Królewski, który zaanektował trzy siedziby królów polskich. Kolejne miejsce, którego nie można przegapić podczas wizyty Królewski ogród świateł Vilanov. Wysoce polecana lokalizacja Muzeum Historii Żydów Polskich-Polin. To miejsce symbolizuje tysiącletnie współistnienie cywilizacji w Polsce.

Na wycieczce Dzielnica Praga, Znajduje się po drugiej stronie Wisła, Jest Connors Praga Centrum. Znajduje się na W dawnej gorzelni znajdują się bary, galerie sztuki czy muzeum.. Warszawa wspomina Chopin W różnych miejscach. W niektórych zakątkach miasta odbywa się koncert tego muzyka i muzeum.

Wreszcie w warszawskich restauracjach nadal degustujemy najlepsze polskie specjały w połączeniu z ich piwem. Podobnie jak w Krakowie są w stolicy Polski Wiele opcji dla wszystkich gustów i kieszeni. Z tego i wielu innych powodów Polska jest krajem Z otwartymi ramionami wita wszystkich turystów.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *