Wielka Brytania frustruje Meksyk, Polskę i Brazylię, Kazachstan i Argentynę

Pisanie meczu, 17 kwietnia (EFE). – Meksyk, który pokonał Brazylię, Argentynę, Kazachstan, Wielką Brytanię, który znokautował Polskę, zakwalifikował się do eliminacji dawnego Pucharu Konfederacji Billy Jean King Cup, Kanadyjskiej Ukrainy, Kanady, Łotwy , Włoch i Holandii.

Wszystkie osiem drużyn awansuje do fazy kwalifikacyjnej turnieju w edycji 2022, z której do finału będzie kilka miejsc.

Meksyk, Brazylia, Argentyna, Serbia, Indie, Japonia, Rumunia i Chiny będą rywalizować w swoich regionalnych turniejach w przyszłym roku.

Polska potrzebowała dogrywki w deblu, aby opuścić Brazylię, co doprowadziło ich do remisu aż do finału (3-2).

Magdalena Freich i Katarcina Gava dały europejskiej drużynie zwycięstwo po tym, jak Carolina Meligenny Rodriguez Alves i Louisa Stephanie (1-6, 6-2 i 6-4) wróciły do ​​finału.

Katie Boulder poprowadziła Wielką Brytanię do zwycięstwa nad Meksykiem w Londynie (3-1). Brytyjska drużyna, która zamknęła drogę pierwszym dniem podania po dobrej pracy dwóch singli, pobiegła w opozycji do swojego rywala, dziękując Marceli Zacharias za powalenie Heather Watson (6-3 i 7-6). 1)).

Jednak Boulder przegrał z Giuliana Olmos (6-4 i 6-1) i opuścił Meksyk.

Argentyna walczyła do końca z rąk Marii Lourdes Carle, ale nie udało jej się z Kazachstanem, który przypieczętował jej podanie w meczu deblowym (2-3) rozgrywanym w Crdobie.

Carly, która w piątek wspierała drużynę Argentyny, wróciła do wyrównania remisu. Elena Rybakina pokonała Nadię Podoroską (6-4 i 6-4), następnie w secie pokonała Julię Putinsevę, która zremisowała (6-7 (3) i 7-6 (3)).

Carly utworzyła parę z Nadią Podoroską, ale nie zdołali pokonać Anny Daniliny i Yaroslavy Svedovej w meczu finałowym, który kwalifikował Kazachstan (6: 0 i 7: 5).

Kanada, Łotwa i Ukraina wygrały już pierwszego dnia z dwoma punktami otwarcia przeciwko swoim rywalom. Brak nawrotów.

Kanada obróciła się wokół zwycięstwa w Kraljevo (0-4) z Serbią, która nie odniosła żadnego zwycięstwa. Drużyna z Ameryki Północnej, która w sobotę wygrała na swoim koncie, osiągnęła swój cel dzięki Leili Annie, która trafiła do Niny Stojanovic (3-6, 6-3 i 6-4).

W deblu padły gole, już niekończące się i pokonały Rebeccę Marino i Carol Zhao Ivanę Zorovic i Alexandrę Krunik (6-7 (4), 6-3 i 10-0).

Podobnie sytuacja wyglądała na Łotwie z Indiami w Jurmali (3-1). Anastasia Sevastova pokonała Ankitę Rainę 6: 0, 6: 4 w piątek, kończąc zwycięstwo. Będąc już w stanie nieładu, drużyna Indii dodała swoje jedyne zwycięstwo w kategorii deblowej. Ruduja Bosale i Jill Desai pokonali Danielę Wismane i Patricię Spagę (6-4, 5-7, 10-2)

Ukraina pokonała Japonię w Soromorsku (4-0). Elena Svitolina zakończyła serię pokonując Yuki Naito w trzech setach (6-4, 4-6 i 7-6 (3)). Gospodarze zakończyli zwycięstwo tag team matchem, a Ludmiła Kichenok i Nadia Kichenok nie pozwolili Shiho Akicie i Himari Sato (6-2 i 7-6 (2)) na zdobycie punktów dla azjatyckiej drużyny.

Włochy również zamknęły się dwoma zwycięstwami pierwszego dnia, ale nie były w stanie zamknąć na szybkim torze w Cluj. Rumunia zmniejszyła stratę dla Eleny Gabrieli Roose, która pokonała Jasmine Pavloniego (1-6, 6-3, 6-4).

Elizabeth Cocciaretto pokonała Michela Busarnescu (7-5 ​​i 7-6 (5)), aby zamknąć lukę w Transparency (3-1).

Eliminacje Holandii (3-2) nie zakończyły się na Hertogenbos przeciwko Chinom. Duet zakończył serię po tym, jak Xi Wang Leslie pokonał Patnę (6-3, 5-7 i 6-4), aby wyróżnić Azjatów.

Arantza Russ była kluczowa. Zremisował serię po znokautowaniu Xinhua Wanga, który przegrał 6-4 i 4-3, a następnie był częścią dywizji deblowej z Demi Schwartzem, który pokonał Shuai Zhang i Yifan Soo (6-1 i 6-4). Klasyfikacja dla Holandii. EFE

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *