Wielka Brytania frustruje Meksyk, Polskę i Brazylię, Kazachstan i Argentynę

Pisanie meczu, 17 kwietnia (EFE). – Meksyk, który pokonał Brazylię, Argentynę, Kazachstan, Wielką Brytanię, który znokautował Polskę, zakwalifikował się do eliminacji dawnego Pucharu Konfederacji Billy Jean King Cup, Kanadyjskiej Ukrainy, Kanady, Łotwy , Włoch i Holandii.

Wszystkie osiem drużyn awansuje do fazy kwalifikacyjnej turnieju w edycji 2022, z której do finału będzie kilka miejsc.

Meksyk, Brazylia, Argentyna, Serbia, Indie, Japonia, Rumunia i Chiny będą rywalizować w swoich regionalnych turniejach w przyszłym roku.

Polska potrzebowała dogrywki w deblu, aby opuścić Brazylię, co doprowadziło ich do remisu aż do finału (3-2).

Magdalena Freich i Katarcina Gava dały europejskiej drużynie zwycięstwo po tym, jak Carolina Meligenny Rodriguez Alves i Louisa Stephanie (1-6, 6-2 i 6-4) wróciły do ​​finału.

Katie Boulder poprowadziła Wielką Brytanię do zwycięstwa nad Meksykiem w Londynie (3-1). Brytyjska drużyna, która zamknęła drogę pierwszym dniem podania po dobrej pracy dwóch singli, pobiegła w opozycji do swojego rywala, dziękując Marceli Zacharias za powalenie Heather Watson (6-3 i 7-6). 1)).

Jednak Boulder przegrał z Giuliana Olmos (6-4 i 6-1) i opuścił Meksyk.

Argentyna walczyła do końca z rąk Marii Lourdes Carle, ale nie udało jej się z Kazachstanem, który przypieczętował jej podanie w meczu deblowym (2-3) rozgrywanym w Crdobie.

Carly, która w piątek wspierała drużynę Argentyny, wróciła do wyrównania remisu. Elena Rybakina pokonała Nadię Podoroską (6-4 i 6-4), następnie w secie pokonała Julię Putinsevę, która zremisowała (6-7 (3) i 7-6 (3)).

Carly utworzyła parę z Nadią Podoroską, ale nie zdołali pokonać Anny Daniliny i Yaroslavy Svedovej w meczu finałowym, który kwalifikował Kazachstan (6: 0 i 7: 5).

Kanada, Łotwa i Ukraina wygrały już pierwszego dnia z dwoma punktami otwarcia przeciwko swoim rywalom. Brak nawrotów.

Kanada obróciła się wokół zwycięstwa w Kraljevo (0-4) z Serbią, która nie odniosła żadnego zwycięstwa. Drużyna z Ameryki Północnej, która w sobotę wygrała na swoim koncie, osiągnęła swój cel dzięki Leili Annie, która trafiła do Niny Stojanovic (3-6, 6-3 i 6-4).

W deblu padły gole, już niekończące się i pokonały Rebeccę Marino i Carol Zhao Ivanę Zorovic i Alexandrę Krunik (6-7 (4), 6-3 i 10-0).

Podobnie sytuacja wyglądała na Łotwie z Indiami w Jurmali (3-1). Anastasia Sevastova pokonała Ankitę Rainę 6: 0, 6: 4 w piątek, kończąc zwycięstwo. Będąc już w stanie nieładu, drużyna Indii dodała swoje jedyne zwycięstwo w kategorii deblowej. Ruduja Bosale i Jill Desai pokonali Danielę Wismane i Patricię Spagę (6-4, 5-7, 10-2)

Ukraina pokonała Japonię w Soromorsku (4-0). Elena Svitolina zakończyła serię pokonując Yuki Naito w trzech setach (6-4, 4-6 i 7-6 (3)). Gospodarze zakończyli zwycięstwo tag team matchem, a Ludmiła Kichenok i Nadia Kichenok nie pozwolili Shiho Akicie i Himari Sato (6-2 i 7-6 (2)) na zdobycie punktów dla azjatyckiej drużyny.

Włochy również zamknęły się dwoma zwycięstwami pierwszego dnia, ale nie były w stanie zamknąć na szybkim torze w Cluj. Rumunia zmniejszyła stratę dla Eleny Gabrieli Roose, która pokonała Jasmine Pavloniego (1-6, 6-3, 6-4).

Elizabeth Cocciaretto pokonała Michela Busarnescu (7-5 ​​i 7-6 (5)), aby zamknąć lukę w Transparency (3-1).

Eliminacje Holandii (3-2) nie zakończyły się na Hertogenbos przeciwko Chinom. Duet zakończył serię po tym, jak Xi Wang Leslie pokonał Patnę (6-3, 5-7 i 6-4), aby wyróżnić Azjatów.

Arantza Russ była kluczowa. Zremisował serię po znokautowaniu Xinhua Wanga, który przegrał 6-4 i 4-3, a następnie był częścią dywizji deblowej z Demi Schwartzem, który pokonał Shuai Zhang i Yifan Soo (6-1 i 6-4). Klasyfikacja dla Holandii. EFE

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *