Wielki Festiwal Fotografii Krajobrazowej w Asturii

Wielki Festiwal Fotografii Krajobrazowej w Asturii

Niedziela, 7 maja 2023, 01:18

To był wielki asturyjski festiwal fotografii przyrodniczej. Wczoraj po południu w Teatro Filarmónica de Oviedo odbyła się ceremonia wręczenia nagród 33. edycji Konkursu Fotografii Górskiej, Fotografii Przygodowej i Wideo im. przez 83 fotografów. naród.

Nie wszyscy, ale było kilku zwycięzców krajowych iz kilkunastu krajów zagranicznych, a także absolutnych zwycięzców. „Błyskawica nad łukiem wieżyczki” Luisa Vilariño była nagrodzonym zdjęciem tej edycji w kategorii Krajobraz i Krajobraz. Innymi słowy, najlepszy spośród tych 17 tys.

 • Absolutny zwycięzca i kategoria krajobrazowa
  „Błyskawica nad łukiem wieżyczki” Luisa Vilariño.

 • Najlepsza fotografia młodzieżowa
  „Błaga” Nicole Vijayan.

 • wideo
  „Skóra dżungli” Cristobala Serrano.

 • inne kategorie
  W krajobrazach górskich, Armand Sarlang (Francja); w alpinizmie i sportach zimowych, Veegard Asen (Norwegia); we wspinaczce, Marcin Ciepielewski (Polska); w przygodach i sportach ekstremalnych, Fabrice Guérin (Francja); w kategorii Man in Mountain-Nature, Chipasish Saha (Indie); W świecie zwierząt, Yingping Li (Chiny); W świecie ptaków, Csaba Daróczi (Węgry); W Botanika, Norbert Cászas (Węgry); w Zatopionym Świecie, Csaba Daróczi (Węgry); W różnorodności biologicznej, Sergey Gorshkov (Rosja); W Creative Photo, Tibor Litawski (Węgry); Na najmniejszym na świecie zdjęciu makro, Rubén Pérez Novo (Hiszpania); A w temacie roku poświęconym fotografii na kontynencie afrykańskim David Ruge (Szwajcaria).

Ta edycja miała również szczególny smak, ponieważ obecnych było dwóch zwycięzców edycji 2020, która musiała zostać zawieszona z powodu Covid, Thomasa Vijayana (Kanada) i Johannesa Olzewskiego (Niemcy).

Ta zawartość jest przeznaczona wyłącznie dla subskrybentów

Ciesz się nieograniczonym dostępem i wyjątkowymi korzyściami

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *