Wiemy już, jaka będzie kolejna darmowa i mało znana gra w Epic Games Store

Wiemy już, jaka będzie kolejna darmowa i mało znana gra w Epic Games Store

Okres świąteczny trwa, rozdawane są prezenty i darmowe gry Epicki sklep z grami Codziennie dostają się w nasze ręce. Wszystko nadal działa jak zwykle, a także stało się normalne dla fanów na forach takich jak Resetowanie Odkryj grę, którą Epic Games zaprezentuje nam kilka dni temu i oczywiście dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem.

Wiemy już, jaka będzie kolejna darmowa i mało znana gra w Epic Games Store Dzięki pracy kilku prawdziwych internetowych detektywów, którzy już ustalili, jaka jest kolejna darmowa gra, którą możemy jutro dodać do biblioteki Epic.

Wiemy już, jaka będzie kolejna darmowa i mało znana gra w Epic Games Store

W tym przypadku logo na pudełku upominkowym, które służy jako wskazówka do rozdawanej gry, nawiązuje do jednego z hełmów, które możemy znaleźć w śmiertelna skorupagra taka jak Souls, o której wiele mówiono od czasu jej premiery i która otrzymała sporo dodatków.

Należy zauważyć, że chociaż nigdy nie można być w 100% poprawnym, że jak dotąd mieli rację w swoich przewidywaniach Okazuje się, że wszystko jest w porządkunawet z najbardziej nieprawdopodobnym ze wszystkich, który przewidział talent pasmo śmierci podczas Święta Bożego Narodzenia.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *