Wiemy już, na jakiej piłce będą rozgrywane Mistrzostwa Świata Mężczyzn 2023

Kilka dni temu piłka na nadchodzące Mistrzostwa Świata Mężczyzn 2023 w Polsce i Szwecji została zaprezentowana społeczności i odbędzie się w dniach 11-29 stycznia 2023 roku.

Nowa piłka ręczna X5000 Polska – Szwecja 2022 Edition została opracowana na bazie piłki ręcznej X5000, oficjalnej piłki do międzynarodowych zawodów organizowanych przez Międzynarodową Federację Piłki Ręcznej (IHF). Piłka Special Edition ma niestandardowy wzór w narodowych barwach Polski i Szwecji, krajów-gospodarzy Pucharu Świata Mężczyzn 2023, z powierzchnią podzieloną na dwie części: biało-czerwoną dla Polski oraz żółto-niebieską. Polska Szwecja.

X5000 jest oficjalną piłką dla wszystkich międzynarodowych zawodów IHF i jest wyposażona w wysokiej jakości materiał pokryciowy, który zapewnia wyjątkową przyczepność, kontrolę i lepszą dokładność piłki, co czyni ją idealnym wyborem na najwyższy poziom zawodów, według Moltena. Miękka piankowa struktura piłki zapewnia miękkość w dotyku i pozwala na lepszy chwyt, co poprawia jakość gry.

Japońska firma Molten, którą pamiętamy będąc od wielu lat członkiem IHF, prezentowała oficjalną piłkę konkursową od pięciu ostatnich edycji, a także jest oficjalnym dostawcą na wszystkie zawody organizowane pod patronatem Międzynarodowej Piłki Ręcznej Federacja (IHF).

Śledź nas na Twitterze: https://twitter.com/#!/deroscacope

Podziel się i ciesz się!