Wiktoriańska marka koszul, która podbiła IG

Uwielbiamy romantyczny styl i spędziliśmy wiele sezonów nieubłaganie ubierając się w ludowe stroje obroże dla niemowląt. T-shirty i bluzki z skręcenie W kształcie śliniaczek przywracają nam wygląd z dzieciństwa. Idealni towarzysze w ogrodniczkach i dżinsach, w stylowych kurtkach Szkoła Wyższa Idealny materiał na kwieciste nadruki.

Teraz ci, którzy są zmęczeni wirusowymi głupstwami, mają kolejną szansę bluzki wiktoriańskie. Klasyczny fason koszuli, w której wyróżniający się kołnierzyk lub kołnierzyk unosi szyję i oprawia twarz w wyrafinowanym stylu retro. Zbyt dramatyczne? Absolutnie. Odkryliśmy na Instagramie markę „Made in Spain”, która wprowadza te koszulki w całkowicie znośną wersję w Twoim codziennym życiu. jego imię to dobry A warto przejść od razu do swojej listy życzeń.

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Zaplanowany, nadruk w kratkę… klasyczne nadruki na koszulkach z oryginalnym przeznaczeniem. Wysokiej jakości tkaniny 100% Bawełna i pochodzące z miast w pobliżu Madrytu, w których powstają ubrania. Proces „na zamówienie”, w którym liczba wyprodukowanych koszul jest ograniczona, aby zapewnić ekskluzywność, jakość i oszczędność odpadów.

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ubrania, które mimo wszystko sprawiają, że czujesz się jakbyś miał na sobie coś innego niż to, co zwykle widzimy na witrynach sklepowych. Biżuteria, którą nosisz ze smakiem i z miłością trzymasz w szafie.

w połączeniu z fałszerstwo dżinsy lub guziki Gruba wełna tworzy idealny nowy styl country. Dzięki jeansowi i tenisówkom wkomponujesz go w swój miejski look. Z próżniak.wyrzutnia Mini spódniczka, są czystą esencją Preppy. Różne style i cena (~60€) sprawiają, że pasuje do każdej garderoby.

Przepisy takie jak Patricia Sanez ( społeczny Którego każdego dnia odkrywamy, że niszowe firmy modowe są tego warte) już na to patrzyły. Z ciemnym swetrem i upiętymi włosami reporterka nosi koszulkę w 100% z inspirującym nadrukiem na nasz kolejny jesienny look.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *