Winamp ogłasza swój powrót z nowym logo i zaprasza Cię do bycia beta testerem nowej wersji odtwarzacza

Powrót Winampa coraz bliżej: Jej twórcy, Radionomy, już ogłosili uruchomienie Przeprojektowana strona internetowa, nowe logo (poniżej) oraz Proces rejestracji Możesz więc być jednym z pierwszych, którzy wypróbują następną wersję odtwarzacza multimedialnego.

tak dobrze Nadal nie wiadomo dokładnie, co będzie zawierała nowa wersja Z popularnego niegdyś odtwarzacza audio (poza Zadeklaruj swoje poparcie dla podcastu), powiedział w oświadczeniu szef działu rozwoju produktów w Winamp, Jeremy Schippers śpiący komputer „Podekscytuj się” ponownym uruchomieniem aplikacji.

Sieć oferuje pewne (niewiele) dowodów w tym zakresie:

„Dzieje się coś wielkiego. Opracowujemy Winampa dla następnej generacji. Nie tylko zaktualizowany, ale całkowicie przeprojektowany. Nowy Winamp łączy Cię z Twoją muzyką, gdziekolwiek jesteś. Twoja ulubiona muzyka, podcasty i stacje radiowe.” .”

Dawne czasy Winampa (i nie za bardzo)

Dwie dekady temu, kiedy ludzie ściągali muzykę z Napstera lub zgrywali pliki MP3 ze swojej kolekcji płyt CD, Odtwarzacz Winampa jest jedną z najpopularniejszych aplikacji wśród użytkowników Windows: Prawie domyślny odtwarzacz audio.

W tym czasie wszyscy eksperci komputerowi byli: Rozpoznaj starą pomarańczową ikonę błyskawicy dla WinampaMieli nawet ulubiony „wygląd” (było ich 65 000, niedawno zebrane). Ale w 2000 roku gwiazda serialu zaczęła blaknąć.

a) tak, Od 2013 do końca 2018 roku Winamp nie znał żadnych nowości, pozostanie zamrożony w wersji 5.666 do Wersja filtra 5.8 W związku z zapowiedzią właścicieli programów, że To wróci w 2019 roku jako w pełni odnowiona usługaI Nawet w wersji na smartfony.

Ale po tej premierze Nigdy więcej nie wiadomo (Oprócz początkowych wersji WACUP, wydanie społecznościowe z programu) Winamp wydaje się nie mieć nic do powiedzenia w dziedzinie odtwarzaczy multimedialnych.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *