Winamp został zaktualizowany, teraz jest kompatybilny z Windows 11


Winampa To legendarny odtwarzacz multimedialny, o którym będą wiedzieć dzieci z początku XXI wieku; Ku zaskoczeniu wielu, aplikacja wciąż żyje i kopie, w rzeczywistości nie tak dawno otrzymała nową Aktualizacja jako wersja 5.9RC1 9999który wprowadza małą wiadomość do innego, ciekawszego aspektu: kompatybilności z Windows 11.

Oznacza to, że mamy teraz możliwość zainstalowania jednego z najstarszych odtwarzaczy multimedialnych w historii Internetu na jednym z najnowszych systemów operacyjnych.

Winamp 5.9 dla Windows 11

Należy zauważyć, że ta iteracja aplikacji jest Zwieńczenie czterech lat pracy od wersji 5.8, reprezentuje „zwycięski” powrót do zespołu programistów. Tak czy inaczej, poza oficjalną kompatybilnością z Windows 11 nie ma wielu interesujących nowości; Możemy jednak wspomnieć o aktualizacji wprowadzonej do bibliotek i kodeków, która zapewnia lepszą wydajność na nowoczesnych komputerach. Na uwagę zasługuje również usunięcie okna przeglądarki w skórce Bento.

Według zespołu programistów, który zdał sobie sprawę, że nie ma zbyt wielu zmian dla użytkownika, ważne jest to Migracja projektu z Visual Studio 2008 do Visual Studio 2019. Innymi słowy, wraz z najnowszą wersją Winampa położono fundamenty, które pozwolą w niedalekiej przyszłości dodać do aplikacji nowe, nowoczesne funkcje.

Winamp 5.9.0

Biorąc to wszystko pod uwagę, Radionomy, firma macierzysta Winampa, nadal ma Jeśli chcesz, aby aplikacja usprawiedliwiała swoje istnienie w czasach nowożytnych, musisz wykonać wiele pracy. Od czasu swojego powrotu nie zrobili nic rewolucyjnego, by zwrócić uwagę opinii publicznej, ale powinni nad tym popracować, więc czas dać na to czas.

Na razie pocieszeniem jest to, że nostalgiczni ludzie nie będą mieli problemu z zainstalowaniem swojego ulubionego programu uruchamiającego na nowoczesnych systemach operacyjnych. A jeśli jesteś tym zainteresowany, Tutaj otrzymasz link do najnowszej wersji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.