Windows 11 będzie również oferował widżety innych firm, ale nie uruchamia się | Technika

Wygląda na to, że narzędzia innych firm potrzebują dużo czasu, aby dostać się do nowego systemu Windows 11.

Jeden aspekt, który w ogóle nie podobał się społeczności użytkowników Ujawniła się kopia systemu Windows 11 W sieci krąży informacja, że ​​nowe narzędzia były w zasadzie zaktualizowaną wersją „Wiadomości i zainteresowań” Microsoftu i użytkownik nie mógł ich modyfikować.

W rzeczywistości pierwsi użytkownicy, którzy przeszukiwali ujawniony kod systemu Windows 11, nie stwierdzili, że gadżety systemu Windows 11 mają interfejs API obsługujący rozszerzenia innych firm, co ma sens, biorąc pod uwagę, że jest to wersja niefiltrowana. Został zaktualizowany i prawdopodobnie częściowo ukończony.

Co wydaje się być Windowsem 11 Będzie zawierał nowy obszar widżetów, w zasadzie jest to tylko lista wiadomości i zainteresowań, ale rozumie się, że możemy zastąpić inne narzędzia innych firm, ale nie na początku.

Według pasażera Chodzący kotNa początku będą to tylko narzędzia Windows 11 firmy Microsoft, Ale wkrótce przybędą osoby trzecie parties.

Wygląda na to, że te narzędzia zastąpią żywe kafelki, będą w stanie dostosować konkretny obszar i pozostawić dostęp tylko tym aplikacjom, które naprawdę nas interesują.

Wygląda na to, że Microsoft będzie przykładać większą wagę do użytkownika do personalizacji pewnych aspektów i tego obszaru elementów UI, zwłaszcza tych osób trzecich, Może zapewnić świeżość przedniej części ekranu, a także ułatwić produktywność.

W każdym razie 24 czerwca Microsoft wprowadzi Windows 11, prawdopodobnie bardziej zaktualizowaną wersję w porównaniu do wersji filtrowanej i wiele nowych funkcji, które nie są jeszcze widoczne.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *