Windows 11 nie pozwoli ominąć minimalnych wymagań

Microsoft jasno określa minimalne wymagania, aby móc zainstalować i korzystać z systemu Windows 11. Firma nie pozwoli użytkownikom na ominięcie tych wymagań, pomimo tego, co można było zobaczyć w wersji beta.

Windows 11 nie pozwoli ominąć minimalnych wymagań

Microsoft Potrzebujesz dwurdzeniowego procesora działającego powyżej 1 GHz, 4 GB pamięci i obecności RPM 2,0 (Trust Platform Module) jako najważniejszy wymóg. Jednak nadal istnieją inne ograniczenia dotyczące obsługiwanych procesorów, które są nazywane procesorami Intel Core 8. generacji lub nowszymi / AMD z serii Ryzen 2000 lub nowszymi.

Minimalne wymagania formalne to:

  • Uzdrowiciel: Procesor 1 GHz lub szybszy z co najmniej dwoma rdzeniami w zgodnym procesorze 64-bitowym lub System on a Chip (SoC)
  • pamięć: 4 GB pamięci RAM
  • magazynowanie: Urządzenie pamięci masowej 64 GB lub więcej جيجابايت
  • Karta graficzna: Grafika zgodna z DirectX 12 / WDDM 2.x
  • Ekran: Minimalny 9-calowy panel o rozdzielczości HD (720p)
  • Oprogramowanie systemowe: UEFI, obsługuje bezpieczny rozruch
  • runda na minutę: Moduł zaufanej platformy (TPM) 2.0
  • Połączenie internetowe: Windows 11 Home wymaga konta Microsoft i połączenia z Internetem

Microsoft Skomentowałem, że istnieje możliwość zwiększenia liczby kompatybilnych z nim procesorów Okna 11, takie jak procesory Core 6. generacji i nowsze lub 1. generacji procesory Ryzen, które nie są obecnie obsługiwane przez system operacyjny.

Redmond wydał oświadczenie dotyczące kwestii minimalnych wymagań.

„Wiemy, że to wstyd, że niektórzy nie mogą korzystać z systemu Windows 11, ale ważne jest, aby pamiętać, że robimy to, aby urządzenia były bardziej produktywne i bezpieczne niż kiedykolwiek wcześniej, aby mogły być chronione przez nowych pracowników.

Nie chcemy, aby każdy urzędnik lub konsument stale myślał o kompatybilności. To, co faktycznie zrobiliśmy, to przeniesienie części tej aplikacji do skrzynki odbiorczej, aby urządzenie mogło się zidentyfikować przed jej udostępnieniem, zamiast o tym myśleć. [Windows 11] i pobierane odpady.

Zasady grupy nie pozwolą Ci ominąć aplikacji Urządzenia z systemem Windows 11. Uniemożliwimy Ci zaktualizowanie urządzenia do nieobsługiwanego stanu, ponieważ chcemy mieć pewność, że Twoje urządzenia pozostaną zgodne i bezpieczne.

przez Okna AMA

Narzędzie Windows Update Tool prawdopodobnie automatycznie przeskanuje sprzęt i poinformuje nas, czy Twój komputer z systemem Windows 10 jest zgodny z aktualizacją do systemu Windows 11.

Okna 11

Microsoft twierdzi, że chce zapewnić najwyższą wydajność i bezpieczeństwo systemu. Microsoft może chcieć upewnić się, że w przyszłości nie będzie miał problemów z lukami w stylu Spectre i Meltdown, które można znaleźć w procesorach Intela i, w mniejszym stopniu, AMD. W przeciwnym razie nie miałoby sensu, aby bardzo dobre procesory, takie jak Intel Core siódmej generacji (lub niższy) lub pierwszy Ryzen, nie radziły sobie z systemem operacyjnym.

odwiedziliśmy Poradnik, jak zbudować komputer PC

mamy nadzieję, że Microsoft Te wymagania można zmniejszyć tak, aby Okna 11 Dotrzyj do większej liczby użytkowników.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *