Windows 11 pozwoli Ci korzystać z konsol do gier z systemem Android

Nie ma nic lepszego niż granie z kontrolerem, aby zapewnić najlepszą wydajność w wielu grach wideo, takich jak Tytuły sportowe i walki. W związku z tym wiadomość, że Windows 11 pozwoli korzystać ze sterowania w grach na Androida, jest bardzo dobra.

Od lutego aplikacje na Androida mogą być używane w systemie Windows 11, a teraz do tej funkcjonalności dodano gry.

Teraz możesz Sparuj kontroler ps4 Na przykład, aby zagrać w Call of Duty: Mobile. Ale wachlarz możliwości jest bardzo szeroki, bo to też będzie możliwe podłącz konsolę xbox Lub zawsze używaj biegłości Kontroler Nintendo Switch Pro.

Informacje są więc oficjalne, możesz ich użyć kontrolery gier na Androida Jeśli masz Windows 11. Ale to nie wszystko, kolejną interesującą funkcją jest to, że będzie on również działał z mapowaniem klawiatury. Wrażenia z gry zostaną znacznie ulepszone, szczególnie w grach konkurencyjnych.

Windows 11 spełnia obietnicę możliwości korzystania z konsol do gier z systemem Android

Aktualizacja, która będzie zawierać tę nową funkcję, to pakiet 2206.40000.15.0. Zostało to już uruchomione w Stanach Zjednoczonych i rozpowszechniają je przez niejawnych testerów systemu Windows. Oprócz naprawienia niektórych błędów w systemie operacyjnym jego celem jest nic innego jak usprawnienie korzystania z aplikacji Androida na komputerze.

Jak wspomniano, aktualizacja niesie ze sobą obsługę kontrolerów i mapowania klawiszy dla aplikacji i gier wideo zainstalowanych w systemie Windows 11. Nowe funkcje są bardzo wyraźnie skierowane do graczy mobilnych.

Chociaż inne interesujące ulepszenia, które zawiera, to ulepszony ruch, wykorzystanie sieci i refaktoryzacja niektórych protokołów bezpieczeństwa systemu operacyjnego.

Wreszcie nie ogłoszono jeszcze, kiedy aktualizacja dotrze do Hiszpanii. Mamy nadzieję, że pojawi się wkrótce, ponieważ jest już dystrybuowany w USA. Ale idąc trochę dalej, dobrą rzeczą w tym wszystkim jest to, że Microsoft ciężko pracuje, aby udoskonalić maksymalną kompatybilność systemu Windows z Androidem, co jest naprawdę miłe.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *