Windows otrzyma swoją najważniejszą aktualizację w ostatniej dekadzie

Windows jest bliski otrzymania jednej z najważniejszych aktualizacji w swojej historii. To nie są plotki ani przypuszczenia, powiedział dyrektor generalny Microsoft Satya Nadella w swoim przemówieniu podczas dorocznej konferencji deweloperów firmy. krawędź.

„Wkrótce udostępnimy jedną z najważniejszych aktualizacji systemu Windows z ostatniej dekady, aby zapewnić większe możliwości finansowe programistom i twórcom. Samodzielnie ją testuję przez ostatnie kilka miesięcy i jestem bardzo podekscytowany następną generacją Windows ”.

Satya Nadella, dyrektor generalny Microsoft

Nadella nie podał zbyt wielu szczegółów, ale wyjaśnił, do czego odnosi się Microsoft. «Stworzymy więcej możliwości dla wszystkich programistów Windows Dziś powitamy wszystkich twórców poszukujących najbardziej innowacyjnej, świeżej i otwartej platformy do tworzenia, dystrybucji i zarabiania na aplikacjach. Nie możemy się doczekać, aby wkrótce udostępnić więcej ”- mówi.

Windows 10 stawia na programistów

Microsoft pracuje nad ekosystemem aplikacji Windows. To nie tylko wizualna przebudowa punktu kompleksowej obsługi, ale także Stwórz mechanizmy wspierające programistów i twórców. Może to również przynieść bezpośrednie korzyści użytkownikom, którzy będą mieli do czynienia z większą liczbą lepszych aplikacji.

Teraz, odnosząc się do plotek, zgodnie krawędźIstnieje wtedy możliwość, że Microsoft zezwoli na platformy innych firm w systemie Windows. w ten sposób, Programiści mogą uniknąć prowizji o 15% od aplikacji i 12% od gier.

z drugiej strony, Windows może uzyskać ogromne wizualne przeprojektowanie. Na początku roku Microsoft opublikował ofertę pracy z informacją, że szuka „Radykalna odnowaZ systemu operacyjnego. Jeśli tak, zmiana byłaby konieczna, ponieważ znaczna część interfejsu systemu jest dziedziczona ze starszych wersji.

Ciekawostką związaną z zapowiedzią Nadelli jest to, że odnosi się ona do „następnej generacji systemu Windows”. Jak wiemy, system Windows 10, w przeciwieństwie do innych wersji, został zaprojektowany tak, aby z czasem był aktualizowany o nowe funkcje i projekty. Jednak komentarze prezesa Microsoftu wskazują na poważną zmianę.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *