Wired Summit 2023: W stronę bardziej zrównoważonej, innowacyjnej i inteligentnej przyszłości

Wired Summit 2023: W stronę bardziej zrównoważonej, innowacyjnej i inteligentnej przyszłości

Pod hasłem „Okno na przyszłość, przewodnik po teraźniejszości” WIRED Summit 2023, sponsorowany przez Johnniego Walkera we współpracy z Uber Eats, InDrive, AstraZeneca i Mercedes-Benz, zgromadził czołowych ekspertów w dziedzinie nauki, technologii i innowacji. Podczas 24 konferencji zaplanowanych na jeden dzień analitycy technologii, przedsiębiorcy i wydawcy naukowi dzielili się z uczestnikami kluczowymi doświadczeniami i wiedzą na temat trendów na swoich kierunkach studiów.

Javier Esteban, dyrektor generalny Condé Nast Meksyk i Ameryka ŁacińskaPowitaj uczestników. „Dzisiaj chcemy wiedzieć, jak nowe technologie zmienią nasze życie. Poznamy najnowsze trendy, najciekawsze wydarzenia i najbardziej inspirujące perspektywy dla branży. Posłuchamy historii o przedsiębiorczości. Mamy nadzieję, że to wydarzenie, połączone z tymi wszystkimi błyskotliwych umysłach, będzie oknem na przyszłość.”

W swoim przesłaniu powitalnym Urbano Hidalgo, Head of Content w WIRED en Español, podkreślił, że WIRED Summit „to platforma rozmów pomiędzy najlepszymi ekspertami, skupiona wokół idei innowacji technologicznych, która łączy tych, którzy poprzez swoje odkrycia i propozycji, pracują nad znalezieniem odpowiedzi pozwalających wyobrazić sobie lepszy świat.

Sztuczna inteligencja głównym tematem WIRED Summit 2023

Wydarzenie rozpoczęło się prezentacją „Przyszłość sztucznej inteligencji w języku hiszpańskim”. Elena Gonzalez Blanco, dyrektor generalna i współzałożycielka Clibrain podkreśliła, że ​​postęp sztucznej inteligencji (AI) jest niezaprzeczalny, ale wciąż brakuje jej umiejętności, które trzymają ją z dala od rynku, który ma potencjał, aby stać się dużym biznesem: AI nie mówić poprawnie po hiszpańsku. Oryginalna metoda. Zjawisko to otwiera szansę na narodziny nowych osiągnięć, które zamieniają sztuczną inteligencję w biznes na dużą skalę.

Sztuczna inteligencja to technologia, która rewolucjonizuje świat, ale jednocześnie tworzy lukę prawną, która budzi obawy co do jej wykorzystania. Temat został poruszony przy stole „Generatywna sztuczna inteligencja: czy możemy zorganizować przyszłość?”, w którym uczestniczyły tak wybitne postaci, jak Marisol Flores Garrido, Manuel Pego, Jonathan Mendoza, Frida Ruiz i Alejandra Lagunes.

Podczas sesji „Beyond the Code, Pushing Inclusive AI Ku Sprawiedliwości”, moderowanej przez Danielę Rojas Arroyo, koordynatorkę projektu w Aeon Institute, hipoteza została wzmocniona. Uczestnicy prezentacji stwierdzili, że nie chodzi tylko o opracowanie skutecznych algorytmów i systemów, ale o znalezienie rozwiązań, które będą rezonować ze wszystkimi segmentami populacji.

Szczyt przewodowy 2023

VK Vicky

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *