Wirus koronowy stara się zaszczepić całą populację 10 maja w Polsce

Wirus koronowy stara się zaszczepić całą populację 10 maja w Polsce

Rząd Polski Ogłosił we wtorek, że przyspiesza swoje plany szczepień I oczekuje, że każdy obywatel, który chce umówić się na spotkanie 10 maja, dostanie dawkę.

Rzecznik rządu Michael Dvo சிக் k powiedział, że krajowy program szczepień przyspiesza dostawy nowych szczepionek. Pozwoli im to zwiększyć dzienne rekordy dotyczące dobrowolnych szczepień, Spotkaj się ze wszystkimi w wieku powyżej 18 lat, którzy chcą, do 10 maja i zakończ proces szczepień w sierpniu.

Do tej pory nieletni mogli dodawać jeden dzień w roku, tj. Osoby urodzone w danym roku każdego dnia mogą otrzymać wizytę w celu zaszczepienia, a kolejne dni są odliczane.

Jednak, Od 26 kwietnia to zezwolenie będzie przedłużane o dwa lata dziennie, Od 7 maja do trzech lat wszyscy pełnoletni obywatele, którzy chcą otrzymać potwierdzoną wizytę w celu zaszczepienia się 10 dnia tego miesiąca.

W ciągu ostatnich 24 godzin zarejestrowano 9246 nowych infekcji, a wirus koronowy poświadczył 601 zgonów, podało ministerstwo zdrowia we wtorek.

Kilka dni temu minister zdrowia Adam Nidzeilsky powiedział, że szczyt nowych zakażeń wykrytych w ostatnich tygodniach spada i badana jest możliwość dopuszczenia ślubów z 25 gośćmi od maja, jeśli ten trend się utrzyma.

W poniedziałek uruchomiono niektóre z 471 nowych centrów szczepień masowych, które mają zostać utworzone w całej Polsce, które mogą zaszczepić 50 000 osób i 200 pacjentów dziennie dla 500 pacjentów. Duże miasta.

Obecnie w całym kraju działa około 6500 punktów szczepień.

W Polsce obowiązują ograniczenia Przed zamknięciem naliczono opłatę od firm hotelarskich i gastronomicznych w okresie świątecznym, Ośrodki edukacyjne inne niż przedszkola, zamknięte place zabaw, baseny, muzea i biblioteki oraz sklepy zlokalizowane w galeriach handlowych innych niż sklepy spożywcze.

Polska zgromadziła już łącznie 2,7 miliona przypadków Kovita-19, z czego ponad 62 tysiące zakończyło się śmiercią.

Kodeks broni

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *