wirusowe | Milos, dziecko pracuje dzięki licytacji medalu olimpijskiego dla polskiej lekkoatletki Marii Andrzyczyk | Tokio 2020 | Lekkoatletyka | Historie | nnda nnni | Razem Sport

Od dziś Milos może prowadzić normalne życie. Urodzony z wadą serca polski chłopiec kilka dni temu przeszedł operację w klinice w Hiszpanii. Jego interwencja była możliwa dzięki temu, że jeden z jego obywateli, polski rzucający oszczepem Maria AndrejcicSprzedał swój srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio 2020, aby nieletni mógł biegać.

Więcej informacji | Meksykańska karateka, która musiała sprzedać swój samochód, aby wziąć udział w Mistrzostwach Świata w Dubaju

4 października dr Raúl Abela, kierownik Oddziału Wrodzonych Wad Serca w klinice Dexeus w Barcelonie, przeprowadził operację 8-miesięcznego Milosa. Po operacji niewiele rozładowany I wrócił do swojego domu w Polsce, jak donosi kataloński szpital.

W wieku czterech tygodni u małego Milosa zdiagnozowano chorobę serca, która spowodowała problemy z sercem i płucami i wymagała operacji. Już po miesiącu życia przeszedł operację, ale interwencja nie wystarczyła. Jego matką jest Monica Jest bardzo wdzięczny polskiemu sportowcowi Andrzejkowi Aby im pomóc, ponieważ pieniądze zebrane podczas aukcji medali olimpijskich w Tokio 2020 i innej współpracy ludzi z ich kraju pozwoliły Milosowi pracować.

Aby skorygować chorobę serca, dziecko przechodzi technikę zwaną bez szyciaAby poszerzyć drenaż lewych żył płucnych, unikaj zakładania szwów bezpośrednio nad żyłami. Dr Abella powiedział: tą drogą „Zapobiega się zwężeniu tylnemu, definitywnie korygując drenaż”. Rodzina chłopca spędziła w Barcelonie półtora miesiąca, podczas gdy Milos doszedł do siebie po operacji.

Milos będzie musiał wrócić do kliniki w Barcelonie za około sześć miesięcy, aby uważnie monitorować swoje postępy, ale na razie Będziesz mógł żyć zupełnie normalnie Dzięki pomocy m.in. polskiej rzucającej oszczepem Marii Andrzejczyk.

W sierpniu zeszłego roku Andrejczyk ogłosił, że wylicytuje srebrny medal, aby pomóc chorym dzieciom, ponieważ realna wartość Z kubka „pozostaje w sercu” Ale „to nic innego jak przedmiot”. Udało mu się zebrać 44 000 euro (około 51 400 dolarów), z których pomógł poprawić zdrowie małego Milosa.

Polecany film

Diego Armando Maradona: seriale i filmy dokumentalne o swoim życiu
Dla wielu Diego Armando Maradona był najlepszym piłkarzem wszechczasów. Jego wielkie osiągnięcia zawsze interesowały świat. Jeśli jesteś fanem sportowego idola, polecamy tę zapowiedź serii Argentinian Superstars.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *