Wirusowe odpowiedzi na TikTok

Wirusowe odpowiedzi na TikTok

Europejczycy odpowiadają na pytania influencerów o to, ile wiedzą o Argentynie. Film został opublikowany na TikToku.

Influencer i TikToker Meliny MoriadisZnany ze swoich filmów z podróży po całym świecie, opublikował film na swoim koncie Tik Tok. Polacy, co oni wiedzą o Argentynie?, lub z czym identyfikowano kraj Ameryki Łacińskiej. Wideo, jak dotąd 18 tys. wyświetleń, 449 polubień, 6 komentarzy, 18 zapisów i 5 udostępnień.

„Pit Girl” ma około 317,7 tys. obserwujących TIK Tok. Prześlij swój styl życia na swoje konto Instagram

Co Polacy wiedzą o Argentynie?

Chodziłem po ulicach Kraków, PolskaInfluencerka Melina wpadła Różne bieguny Aby zadać ci kilka pytań na temat naszego kraju. Wielu nastolatków zareagowało z radością i humorem Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Argentynie.

Jeden z Europejczyków odniósł się do problemów kraju Piłka nożna; Odpowiedział, że wie MessiThe Mistrzostwa Świata Już Maradona. Inny Polak zgodził się, że to wspaniałe miejsce, piękny kraj. Przed odpowiedzią Moriadis zapytał go, czy był w Argentynie, ale ankieter z wdziękiem temu zaprzeczył.

Inny Polak odpowiedział, że to kraj Ameryka Południowawspomniano później Piątek. TikToker wyjaśnił, że La Plata to miasto Buenos Aires.

Obserwatorka influencerki w komentarzach zasugerowała konkretny biegun srebro, Być może nie odnosi się do miasta, ale może odnosi się do etymologii tego słowa.Argentyna„, pochodzi z łac ArgentumA co to jest srebro? Ty, co myślisz?

Zobacz więcej

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *