Wizards of the Coast zaprzecza wykorzystaniu sztucznej inteligencji w Magic: The Gathering

Wizards of the Coast zaprzecza wykorzystaniu sztucznej inteligencji w Magic: The Gathering

Wizards of the Coast potwierdza, że ​​najnowsze zdjęcia promocyjne Magic: The Gathering nie zostały stworzone przez sztuczną inteligencję: „Tę sztukę stworzył człowiek, a nie sztuczna inteligencja„.

Czar Można na nim grać Komputer I pokład parowy z piasekale jego najpopularniejszą wersją jest karty. Oczywiście, gdy nie budzi to kontrowersji typu rzekome użycie Amnesty International Co zarzuca wielu użytkownikom.

Wizards of the Coast musieli odpowiedzieć na niektóre oskarżenia w mediach społecznościowych, w których wypowiada się w ten sposób spora liczba użytkowników. Jedno z jej najnowszych zdjęć promocyjnych zostało stworzone przez sztuczną inteligencję.

Wszystko zaczęło się od zamieszczonego na Twitterze zdjęcia z nową talią kart z legendą: „To imponujące, jak dobrze te krainy wyglądają na fotografii retro„.

Najlepiej sprzedające się zewnętrzne dyski twarde na Amazon Spain

Są to najskuteczniejsze zewnętrzne dyski twarde w Amazon Spain o różnych pojemnościach.

Zobacz listę

Ale wkrótce, Tweet na portalu społecznościowym Elona Muska Nie zabrakło oskarżeń, że do stworzenia obrazu wykorzystano sztuczną inteligencję, czemu sama firma niemal natychmiast zaprzeczyła.

To wszystko jest zabawne, bo to było miesiąc temu w Wizards of the Coast Niektórzy „Który”Wymaga od artystów, pisarzy i twórców, którzy wnoszą wkład w Magic TCG, powstrzymania się od używania generatywnych narzędzi AI do tworzenia końcowych produktów Magic„.

Pod pierwszym tweetem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których stwierdzono, że obraz nie zawiera czynnika ludzkiego, chyba że jest generowany przez sztuczną inteligencję. Dlatego WotC kategorycznie temu zaprzeczył, a niektórzy użytkownicy poszli jeszcze dalej:

Jak widać w tym poście wykazano rozbieżności w obrazie, a sama firma odrzuciła oskarżenia i stwierdziła, że ​​chociaż zrozumiała „dezorientacja„Od fanów”zostaję [su] Poprzednie oświadczenie„.

Jak Zbierają Od PC Gamer firma napisała w tweecie: „Rozumiemy zamieszanie fanów, ponieważ monografia różni się od grafiki na karcie […] Tę sztukę stworzyli ludzie, a nie sztuczna inteligencja„.

Ale gracze -i Artyści– Pozostają przekonani Wskazując Dziwne rzeczy na obrazku, takie jak manometr i rury lub połączenia, które pojawiają się obok kart.

Karty kolekcjonerskie MTG zawsze niosą ze sobą ludzkie ciepło

Widziałeś manometr? Okno? Ściana obok?„Jeden zapytał”.Wiodącą rolę odegrała tu sztuczna inteligencjaI inni byli Pyta WotC za uznanie artystów za „To zrozumiałe„Ilustracje nie przedstawiają sztucznej inteligencji.

Na chwilę obecną spółka nie zajęła innego stanowiska w tej sprawie. Ale Wizards of the Coast zaprzecza wykorzystaniu sztucznej inteligencji w Magic: The Gathering.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *