Wkrótce będziesz mógł edytować już wysłane wiadomości

Wkrótce będziesz mógł edytować już wysłane wiadomości

W aplikacjach do przesyłania wiadomości, jak w życiu, błędy i niepowodzenia podczas pisania wiadomości są na porządku dziennym. Na szczęście dzięki tym aplikacjom w wielu przypadkach mamy szansę cofnąć się w czasie i sprawić, że sprawy potoczą się tak, jak pierwotnie planowaliśmy. W aplikacjach do przesyłania wiadomości nazywa się to „edycją”. I to jest dokładnie to, co nam teraz da Wiadomości Googlejedna z najfajniejszych obecnie aplikacji do przesyłania wiadomości.

Edytor wiadomości w drodze

Debugowanie błędów w tych aplikacjach jest dużo prostsze, jeśli dysponujemy narzędziami, które pozwalają na edycję tekstów od razu po ich wysłaniu. Właśnie na to pozwolą nam Wiadomości Google. Nowe informacje wskazują, że pochodzą z Mountain View W końcu opracują edytor wiadomościCo pozwoli nam raz na zawsze poprawić błędy przy pisaniu tych tekstów.

Aby móc edytować wiadomość, gdy funkcja ta jest dostępna, Będziemy musieli po prostu nacisnąć i przytrzymać wiadomość Pojawi się przycisk Edytuj wiadomość, bardzo podobny do tego, jak robi to WhatsApp. Jeśli chodzi o przedział czasu, w którym możliwa będzie modyfikacja tekstu wiadomości po jej wysłaniu, szczegóły te wskazują, że będzie to możliwe w ciągu 30 minut od wysłania wiadomości.

Jak zwykle, na razie Ta funkcjonalność nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich użytkowników, ale tylko niektórzy z nich będą mogli uzyskać dostęp do tej funkcji, jeśli posiadają wersję beta aplikacji. Próbowaliśmy uzyskać dostęp do tej nowej funkcjonalności z wersji beta, ale w tej chwili nie ma po niej śladu. Będziesz więc musiał poczekać, aby rozpocząć edytowanie wiadomości po ich wysłaniu w aplikacji Google. Wygląda na to, że w tej chwili nie będziemy mogli zobaczyć zmodyfikowanych wiadomości, chyba że będziemy mieć kompatybilną wersję. Jeśli tak, to wydanie ukaże się jako nowy list, odrębny od oryginału.

Nie widzieliśmy jeszcze zdjęć, które nas przedstawiają Jak będzie wyglądać ta nowa funkcja w czatach?, więc aby sprawdzić, czy wiadomość jest już aktywna, będziemy musieli spróbować długo nacisnąć wiadomość w ciągu najbliższych 30 minut po wysłaniu i sprawdzić, czy gdzieś nie pojawił się przycisk Edytuj. Funkcja, która przyrównałaby aplikację Google do WhatsApp, która przez pewien czas pozwalała nam na edycję wiadomości w ciągu kolejnych minut po wysłaniu wiadomości.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *