Właśnie wyciekła największa tajemnica dotycząca aparatu w iPhonie 16. To świetna wiadomość

Właśnie wyciekła największa tajemnica dotycząca aparatu w iPhonie 16. To świetna wiadomość

iPhone 16 odziedziczy najbardziej pożądaną funkcję iPhone'a 15 Pro Max

Rok 2023 żegna się i świętuje w wielkim stylu, świetnymi wiadomościami. Na blogu Ming Chi Kuo Porzucono już pewne wskazówki: podstawowy iPhone 16 odziedziczy funkcję, która do tej pory była dostępna wyłącznie dla iPhone'a 16. iPhone'a 15 Pro Maxa. Mówimy o poczwórnym pryzmacie, czujniku, który wykorzystuje stabilizację optyczną czujnika fotograficznego i inne aspekty technologiczne aparatu, aby zyskać pozycję jako Najlepsze w 2023 roku. Ten aparat na to pozwala Robienie zdjęć z 5-krotnym zoomem wygląda niesamowiciez niezauważalnym pogorszeniem jakości –

Oczywiście ruch ten jest odpowiedzią na kwestię dostępności zapasów. „Czteroosobowy pryzmat” iPhone’a 15 Pro Max nie jest do końca tani: produkcja modułów CCM kosztowała firmę o 20% więcej niż w pierwszej połowie roku. Ale, Problem ten został rozwiązany przez firmę Largan Precision Co Wąskie gardła produkcyjne zostały już rozwiązane, co spowodowało poprawę wydajności o 40 do 70%.

Ile modeli iPhone'a 16 będzie w sprzedaży?

Wyciekła informacja zawarta w kodzie źródłowym nowego systemu operacyjnego iOS 18 nie pozostawia wątpliwości: Nowy iPhone 16, wewnętrznie nazwany Crystalbędziesz cieszyć się tymi samymi korzyściami, co popularny iPhone 15 Pro Max. Nie oznacza to, że ulepszenia nie będą skalowane w obrębie większej rodziny. Tak naprawdę wygląda na to, że w roku 2024 na rynku zobaczymy cztery modele telefonów iPhone 16:

  • D47 – iPhone 16
  • D48 – ‌iPhone 16‌ Plus
  • D93 – iPhone 16 Pro
  • D94 – ‌iPhone 16 Pro‌ Max

A co na przykład z iPhonem 16 Ultra? Nie jest to częścią planów firmy. Ultra-high-endowy model, jak się go zwykle nazywa, nadal będzie nosił pseudonim Pro Max, choć tym razem będzie zawierał szereg ekskluzywnych ulepszeń, które nie zostały jeszcze ujawnione. Z drugiej strony, W iPhonie 16 zamontujemy nowy SoC (system na chipie) o nazwie Tahiti. To jedynie kryptonim dla bardzo wydajnego procesora A18, który będzie obecny w czterech wspomnianych modelach.

Jakie funkcje będzie miał iPhone 16?

Ta dobra wiadomość jest dodatkiem do innych, takich jak przycisk akcji, który będzie również obecny we wszystkich modelach. Ten dotykowy przycisk można zaprogramować do wykonywania dziesiątek różnych funkcji.

Ze swojej strony mamy spodziewać się ekranów o przekątnej od 6,3 do 6,9 cala, z zainstalowanym panelem OLED od Samsunga oraz wspomnianym już poczwórnym aparatem z teleobiektywem 5x spotykanym w iPhonie 16 wraz z 48-megapikselowym aparatem aparat o ultrawysokiej rozdzielczości. Szeroki kąt i nowy przycisk rzekomo przeznaczony wyłącznie do nagrywania wideo zgodny z funkcjami przestrzennego wideo i audio nowego Apple Vision Pro.

W Abelsvirze | iPhone 16 zostaje zaktualizowany przed opuszczeniem pudełka. To szaleństwo, na które przygotowuje się Apple

W Abelsvirze | Nowy iOS 18: data premiery, nowości, kompatybilne iPhone'y i wszystko, co naszym zdaniem wiemy o nowej wersji

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *