Wojna na Ukrainie – Rosja, last minute | Rosja wysyła delfiny na Morze Czarne

Rosja nie zaprasza żadnego ze światowych przywódców na paradę z okazji Dnia Zwycięstwa

Rosja nie zaprosi w tym roku żadnego ze światowych przywódców na defiladę wojskową w dniu D nad nazistowskimi NiemcamiKtóry dzień jest obchodzony? 9 maja na Placu Czerwonym w MoskwieKreml również potwierdził w piątek.

„Na D-Day nie zaprosiliśmy żadnego światowego lidera. Ten rok nie jest okrągłym wspomnieniem”Rzecznik rosyjskiego prezydenta Dmitrij Pieskow uzasadnił to na codziennej konferencji prasowej.

Plac Czerwony był gospodarzem wczorajszej próby programu Z okazji 77. rocznicy zwycięstwa sowieckiego nad siłami Hitlera, które w tym roku zbiegnie się z „Specjalną Operacją Wojskową” na Ukrainie.

na rozprawiektóra miała miejsce na kamykach przed Kremlem, Wzięło w nim udział ponad 10 000 żołnierzydo którego w ramach kolumny zmechanizowanej należy dołączyć 131 zespołów wojskowych.

Kreml powiedział, że w przeciwieństwie do 2020 roku, kiedy nowy koronawirus (Covid-19) wymusił wstrzymanie odroczenia, Konflikt na Ukrainie nie przeszkodzi w świętowaniu zwycięstwa w tym roku.

Kolejny nocny trening odbędzie się na tej samej arenie 4 majaPróba finałowa odbędzie się 7 maja.

w 2015 r.Z okazji 70. Rocznicy Zwycięstwa, Kreml zaprosił ponad 60 światowych przywódców Około połowa tych, którzy przybyli do Moskwy, w tym Chiński przywódca Xi Jinpingi wtedy Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.