Wojna rosyjsko-ukraińska, ostatnia minuta na żywo dzisiaj: Chiny kontratakują po ostatniej akcji Rosji

Wojna rosyjsko-ukraińska, ostatnia minuta na żywo dzisiaj: Chiny kontratakują po ostatniej akcji Rosji

Ukraina czeka na Grossiego w okupowanym i coraz bardziej niestabilnym Zaporożu

Sytuacja okupowanej przez Rosjan ukraińskiej elektrowni jądrowej w Zaporożu jest jeszcze napięta, zanim zostanie ogłoszona. Wizyta Dyrektora Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej Rafaela Grossiegoz tylko jedną czynną linią wysokiego napięcia do zasilania.

Wizyta Grossiego w Największa elektrownia jądrowa w Europie Mieć jako Mając na celu pomóc członkom zespołu MAEA opuścić fabrykę i sprawić, by pomoc przebiegła sprawnie, wyjaśnia EFE Olga Kosharna, ekspertka i była członkini zarządu Państwowego Inspektoratu Kontroli Jądrowej Ukrainy.

Misje organizacji przyczyniły się jednak do dostarczania obiektywnych informacji z wnętrza zakładu Poprzednia sesja została opóźniona, ponieważ Rosja przez trzy tygodnie uniemożliwiała ekspertom wyjazd, Powołując się na kwestie bezpieczeństwa.

W przeciwieństwie do ekspertów MAEA, którzy mogą wyjść, tysiące Członkowie załogi ukraińskiej fabryki są przetrzymywani jako zakładnicy przez rosyjskich okupantów, Potwierdza nasz grymas, który po prostu uspokaja wielu z nich Uniemożliwił im opuszczenie kompleksu Energodar, w którym znajduje się elektrownia.

„Ktoś próbował przedostać się przez Krym i zniknął” mówi Kishrna, który komunikuje się z niektórymi pracownikami. Mówi, że jego kontakty usuwają wiadomości ze swoich telefonów, ponieważ cały czas je kontrolują i boją się odwetu za komunikację.

„Liczba rosyjskich sił w fabryce wzrosła. Został zainstalowany systemy obrony powietrznej A w oddziale „Kadirowców” przenieśli się tam czeczeńscy bojownicy pod dowództwem Ramzana Kadyrowa, lojalnego wobec (prezydenta Rosji) Władimira Putina.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *