Wojna Ukraina – Rosja, dziś najważniejsze wydarzenia na żywo: Polska wstrzymuje pomoc dla Ukrainy

Wojna Ukraina – Rosja, dziś najważniejsze wydarzenia na żywo: Polska wstrzymuje pomoc dla Ukrainy

Rosyjskie nocne ataki powodują obrażenia i zniszczenia w pięciu obwodach Ukrainy

Zeszłej nocy Rosja zaatakowała kilka części Ukrainy Dlatego wiele rakiet i dronów nie zostało jeszcze ustalonych Urazy i szkody materialne W co najmniej pięciu regionach na północnym wschodzie, północy, w centrum i na zachodzie kraju – ogłosił w czwartek minister obrony Ukrainy Igor Klimenko.

Rosyjski pocisk uszkodził hotel w obwodzie czerkaskim w środkowej Ukrainie. Wpływ pocisku jest również Ogień zniszczył kilka straganów. Siedem osób zostało rannych w tej części Ukrainy, gdzie służby ratunkowe uratowały spod gruzów kolejnego cywila.

W północno-wschodnim mieście Cork, Rosyjskie pociski zniszczyły magazyn i raniły dwie osoby.

Celem rosyjskiej ofensywy były także Równe i Lwów na zachodzie kraju. W późnych Rosyjskie rakiety uderzyły w obszar przemysłowy, powodując zniszczenia i eksplozje.

Ukraińskie Siły Obrony Powietrznej przechwyciły ponad dwadzieścia rakiet wystrzelonych przez Rosję w stolicy Kew. Fragmenty niektórych z nich uszkodziły domy i samochody. Co najmniej 7 osób zostało rannych.

W obwodzie kijowskim pozostałości przechwyconych bomb spowodowały pożar infrastruktury przemysłowej. Z komunikatu Ministra Spraw Wewnętrznych wynika, że ​​dwie osoby zostały ranne.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *