Wojna Ukraina – Rosja: Dziś ostatnia minuta, na żywo | Putin dobrze sobie radzi ze swoją groźbą dla Finlandii

Zajmują dom rosyjskiego oligarchy i byłego ministra nad austriackim jeziorem

Styl własny „Nieformalny sojusz anarchistów” Zajęte w tę sobotę a Dom nad brzegiem jeziora Austria Mówią, Własność oligarchii i byłego wicepremiera Rosji Igora Szuwałowa.

„Sprzymierzeniec Putina, milioner, opuścił już rezydencję, ponieważ znajduje się na liście dozwolonych w Austrii”.Aktywiści poinformowali w oświadczeniu, w którym wyrazili sprzeciw zarówno wobec prezydenta Rosji, jak i NATO. Według gazety „Salzburger Nachrichten” w okupację brało udział około 40 osób.

Ten dom okupacyjny, nad brzegiem jeziora Attarsey, a Wiadomości przeciwko wojnie, majątek milionerówAktywiści mówią, że są puste domy i „żadnego wyzysku”.

„Jesteśmy solidarni z siłami antymilitarnymi na Ukrainie i w RosjiJak również wszyscy ludzie, którzy uciekli lub udali się na pustynię, Ale nie ze stanami ”.Wspominają o tym w notatce opublikowanej w mediach społecznościowych.

Jak mówią aktywiści Dom został zaadaptowany na schronisko dla uchodźców, ewakuowanych i bezdomnych. Potępili także wojnę na Ukrainie jako „wierzchołek góry lodowej struktur patriarchalnych”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *