Wojna Ukraina – Rosja: Dziś ostatnia minuta, na żywo | Putin jest pod presją Stanów Zjednoczonych

Żeleński zapewnia, że ​​wynik wojny będzie zależał od pozycji Zachodu i woli Rosji”.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Żeleński powiedział w środę, że wynik wojny zależy od zjednoczonego stanowiska Zachodu w pomocy Ukrainie i chęci Rosji do zajścia do stołu negocjacyjnego.

„Co do tego, kiedy ta wojna się skończy, myślę, że zależy to od pewnych rzeczy, pewnych rzeczy”.Żeleński powiedział, że podczas swojego wirtualnego udziału w „ukraińskim śniadaniu” w ramach Światowego Forum Ekonomicznego w Davos był cytowany przez ukraińskie agencje.

„Zależy to na początku od woli różnych stron; Wola zjednoczonych narodów zachodnich na podstawie siły zbrojnej i finansowej Ukrainy I wola Zjednoczonego Zachodu Nie bój się walczyć z RosjąWalcz z tą hybrydową wojną na różne sposoby, nie głównie z własnymi ludźmi – powiedział.

„To zależy od woli Rosji, bo ta wojna i tak się skończy”.Podkreślił.

Twierdził, że wojna miała swój „wojskowy” aspekt i że wielu cywilów i żołnierzy zostało zabitych, i że jest zdecydowany to zrobić „mimo wszystko”. Nastąpi proces pokojowy i stół negocjacyjny, no i oczywiście zapanuje pokój.”

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.