Wojna Ukraina – Rosja: Dziś ostatnia minuta, na żywo | Putin świętował Dzień Zwycięstwa

Stopy do dużego rosyjskiego banku

W najbliższą niedzielę Stany Zjednoczone ogłosiły nowe sankcje Ograniczenia wizowe dla 27 dyrektorów Gazprombanku Wysoki rangą urzędnik USA powiedział, że posunięcie to miało na celu „wydanie ostrzeżenia” bankowej spółce zależnej rosyjskiego państwowego koncernu gazowego Gasprom.

Jedynym bankiem zatwierdzonym przez rząd Putina jest Gazprombank i jedyny sposób, w jaki członkowie UE mogą dokonywać płatności za rosyjski gaz. Po tym, jak kraje zachodnie kontrolowały rubla rosyjskiego, Putin wymyślił formułę w Gasprombanku. Więc twoja waluta nie zostanie zdewaluowana. Jednak sankcje nie dotyczą banku, ale jego dyrektorów Kraje europejskie mogą kontynuować handel z RosjąPowiedział źródło.

Tymczasem Europa nadal boryka się z problemami w zabezpieczeniu rosyjskiej energii. Główną przeszkodą są Węgry, które są jednym z krajów UE najbardziej uzależnionych od rosyjskiej ropy i gazu Odmawia zaprzestania importu energii z Moskwy. Z tego też powodu szósty zestaw środków przeciwko Rosji jest opóźniany, ponieważ UE musi jednogłośnie zatwierdzić sankcje.

Przyjęto 2600 nowych osób

Waszyngton zemścił się również na ośmiu dyrektorach wyższego szczebla najważniejszej firmy Sbierbanku w Rosji, reprezentującej 37% jej systemu finansowego. Ogólnie rzecz biorąc, Stany Zjednoczone ogłosiły dzisiaj Podobne działania na 2600 osobach Twierdzi, że jest agresorem przeciwko suwerenności Ukrainy lub członkiem władz rosyjskich, białoruskich lub rosyjskiej elity, które rzekomo pomagały okupacji w łamaniu praw człowieka.

Z drugiej strony rząd USA zemścił się na trzech sieciach telewizyjnych: Kanał pierwszy, Rosia i NTV, Ten ostatni należy do potężnego zespołu komunikacyjnego Gosprom-Media, spółki zależnej Gospromu. Waszyngton oskarża sieci o udział w „maszynie” kampanii Putina. W wyniku ograniczeń wszystkie trzy stacje będą Pozyskiwanie technologii potrzebnej do ich nadawania jest zabronioneOd kamer i mikrofonów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych po sprzęt nagłaśniający i systemy oświetleniowe.

Zapowiedział też sankcje wobec Waszyngtonu PromtechnologijaFirma do produkcji broni używanej przez wojska rosyjskie na Ukrainie, a także Przeciw siedmiu firmom żeglugowym 69 statków i jest właścicielem lub operatorem firmy okrętów podwodnych. Zawsze będzie Sprzedaż towarów przemysłowych do Rosji przez firmy z USA jest zabroniona Może być używany do działań wojennych na Ukrainie, takich jak buldożery, maszyny przemysłowe, wentylatory, kotły i wyroby z drewna. Ponadto rząd USA nakazał amerykańskim firmom:. Nie można świadczyć usług księgowych i doradczych Dla każdej osoby lub firmy z Rosji.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.