Wojna Ukraina – Rosja, last minute na żywo dzisiaj: Wskazują, co Putin chce zrobić przed 24 lutego

Rosyjski prezenter telewizyjny nazywa „płonącym Madrytem”.

Najsłynniejszy prezenter rosyjskiej telewizji, Władimir SołowjowKilku sojuszników Ukrainy zostało zaatakowanych w konflikcie z wojskami rosyjskimi przez kraje takie jak Stany Zjednoczone, Niemcy, Polska, Wielka Brytania i Hiszpania, które wysłały czołgi.

W ten sposób w swoim programie telewizyjnym na antenie rosyjskiej telewizji państwowej „VGTRK” wskazał te państwa, które jego zdaniem pomagają Kijowowi, wysyłając broń i amunicję. Wśród głównych postulatów stawianych Kremlowi wyróżniają się takie, jak „przywrócenie demokracji do istoty ukraińskiego społeczeństwa”., jednocześnie kwalifikując naród ukraiński jako „nazistowski”. Poprosił rosyjski rząd, aby przestał mówić o czerwonych liniach, ponieważ „to całkowicie pusty frazes”.

Jeśli chodzi o zniewagę tego prezentera, niektórzy z nich byli przeciwko wyższym urzędnikom UE, w tym Wysokiemu Przedstawicielowi UE do Spraw Zagranicznych i Bezpieczeństwa (Józef Borrell), niemiecki minister spraw zagranicznych Annalena Baerbachi kanclerz Niemiec Olafa Schaalsa, Kogo opisał?Śmieci”.

Z drugiej strony zapytałSpal Berlin, Paryż, Madryt, Londyn i Waszyngton” zanim te rządy wysłały pomoc wojskową na Ukrainę. Jednak uwłaczające etykietki wobec Zachodu nie poprzestały na tym, ponieważ opisał te kraje jako „europejskich sojuszników Ameryki” i „nazistowskie kraje IV Rzeszy”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *