Wojna Ukraina – Rosja, na żywo z ostatniej chwili: Polska przygotowuje się do wojny

Stany Zjednoczone nałożyły sankcje na 40 osób i firm z dziewięciu krajów za łamanie praw człowieka i korupcję.

Departament Skarbu USA ogłosił w ten piątek nowe ziołoZakazy podróżowania i zamrożenie aktywów wobec 40 osób i podmiotów z dziewięciu krajów Z całego świataNaruszenia praw człowieka i praktyki korupcyjnePiątek i sobota zbiegają się odpowiednio z obchodami Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Korupcji i Dnia Praw Człowieka.

Bariery te wbudowane są w tzw Globalna ustawa o odpowiedzialności praw człowieka Magnickiego Stany Zjednoczone deklarują jednostronne ściganie cudzoziemców oskarżonych o korupcję lub łamanie praw podstawowych.

Wśród sankcjonowanych instytucji, np Główny Urząd Straży Granicznej Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego Korei Północnej, współudział w praktykach „pracy przymusowej, tortur i innych naruszeń i naruszeń praw człowieka ze strony rządu”.

Stany Zjednoczone również wyraziły zgodę Dwóch chińskich urzędników ds. polityki w Tybetańskim Regionie Autonomicznym, Jeden z nich, Zhang Hongbo z Tybetańskiego Biura Bezpieczeństwa Publicznego („prawdziwy” szef policji), „był zaangażowany w poważne naruszenia praw człowieka, w tym w aresztach prowadzonych przez TPSB, naznaczonych torturami, fizycznym znęcaniem się i zabijaniem zatrzymanych”.

Również Stany Zjednoczone udzieliły pozwolenia wszystkim 15 członków Rosyjskiej Narodowej Komisji Wyborczej Za wkład w uroczystość Fałszywe wybory, Już Jest wiele odpowiedzialnych stron, Podczas inwazji na Ukrainę tzw „Akcje filtrowania”: Dochodzenia i rewizje wobec obywateli Ukrainy na terytoriach okupowanych przez Rosję.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.