Wojna Ukraina – Rosja, ostatnia chwila | Rosja może zmniejszyć produkcję ropy o 500 000 do 700 000 baryłek dziennie

Wojna Ukraina – Rosja, ostatnia chwila |  Rosja może zmniejszyć produkcję ropy o 500 000 do 700 000 baryłek dziennie

Prezydent Władimir Putin zagroził Zachodowi „zmniejszeniem” produkcji rosyjskiej ropy po tym, jak Unia Europejska, G-7 i Australia obniżyły ropę drogą morską do 60 USD za baryłkę.

Ukraińska artyleria w pobliżu Pakmuta.Lipkos | ROCZNIE

Rosja Q odpowiedział na pomoc Zachodu Wojna ukraińska Ma 303 dni. Z jednej strony Unia Europejska rozważa ograniczenie dziennej produkcji ropy naftowej o 5 do 7% w odpowiedzi na porozumienie 27 państw zawarte przez grupę G-7 i Australię. 60 USD jako cena maksymalna Rosyjska ropa jest transportowana drogą morską, aby kontrolować dochody Moskwy Ofensywa wojskowa na Ukrainie.

w wydarzeniu Rosyjski korek gazowyNa Zachodzie argumentuje się, że Moskwa ma prawo „zastanawiać się, czy honorować” istniejące kontrakty Gazpromu z kontrahentami.

Z drugiej strony nie docenił sposobu zarządzania Joe Bidena z Narodowe Systemy Obrony Powietrznej Do Prezydenta Ukrainy, Wołodymyr Zełenski. Moskwa przysięga w dniu, w którym Stany Zjednoczone nie pomogą w rozwiązaniu konfliktu ani nie przeszkodzą w osiągnięciu jego celów. Korea Północna dostarczyła rakiety rosyjskiemu koncernowi Wagnera za to Wojna na Ukrainie. Kraj azjatycki temu zaprzeczył.

Oczekiwano, że parlament USA przejdzie dzisiaj Pakiet pomocowy dla Kijowa w wysokości 45 miliardów dolarów.

Zima miała jak dotąd niewielki wpływ na intensywność wojny, walki itp Wiem WspółpracownikDochodzą do frontu i Ukraina jest skoncentrowana Wewnątrz Melitopol Y wulgarny Na południu i Obwód ługański Podczas odpierania ataków na północy Bagmut.

Według kryterium

Schemat zaufania

Ucz się więcej

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *