Wojna Ukraina – Rosja, ostatnia chwila | Rosja zwiększa produkcję dronów bojowych

Wojna Ukraina – Rosja, ostatnia chwila |  Rosja zwiększa produkcję dronów bojowych

Zawieszenia i dymisje w rządzie Zełenskiego w związku z podejrzeniami, że wojna na Ukrainie podsyca korupcję

Polska domaga się od Niemiec szybkiej odpowiedzi w sprawie czołgów Panther: „Boją się?”

Rosja zwiększyła produkcję dronów, aby zaspokoić potrzeby swojej armii Wojna na Ukrainie, obiecał wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Rosji były prezydent Dmitrij Miedwiediew. „Firmy kompleksu przemysłowego zwiększają dostawy dronów wywiadowczych i szturmowych dla rosyjskich sił zbrojnych, aby zaspokoić ich potrzeby w ramach specjalnej operacji wojskowej Ukrainy” – napisano.

Kijów tymczasem czeka na nową broń, aby wznowić wysiłki Wojna na Ukrainie. W Europie Niemcy obiecały „pilną” analizę. Polska prosi o pozwolenie na wysłanie czołgów Panther na Ukrainę. Po drugiej stronie Atlantyku, jak stało się znane wczesnym popołudniem, Stany Zjednoczone chcą dostarczyć najechany kraj. czołgi Abramsa, Chociaż ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta.

Równolegle Selensky był we wtorek w zarządzie Rezygnacje i zwolnienia będą próbowały powstrzymać praktyki korupcyjne. Oczyszczenie, które zachodzi w bardzo subtelnym momencie w tym Wojna na Ukrainie.

Według kryterium

Schemat zaufania

Ucz się więcej

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *