Wojna Ukraina – Rosja, ostatnia minuta na żywo dzisiaj: Hawriłow wyznacza datę zakończenia wojny

Wojna Ukraina – Rosja, ostatnia minuta na żywo dzisiaj: Hawriłow wyznacza datę zakończenia wojny

Rosja i Ukraina przygotowują się do następnej wielkiej wojny w Donbasie

The wojsk ukraińskich Twierdzą, że mająInicjatywa została podjęta w obwodzie wschodnio-ługańskim, Tam wyzwalają 12 miast i odpierają rosyjskie ataki Rosja wysyła więcej wojsk Dla tej prowincji i sąsiednich stanów Donieck W ramach przygotowań do kolejnej wielkiej bitwy w Donbasie.

„Pod ukraińską banderą jest już 12 miast (w Ługańsku)”— powiedział w lokalnej telewizji rzecznik Sił Zbrojnych Ukrainy Serhij Czerewaty. Według źródła Lukanskyl „ponosi porażki wroga”.

The Sztab Generalny armii ukraińskiej zaznaczył, że ze swojej strony Wojska rosyjskie koncentrują się na obronie okupowanych terytoriów Y mobilizować siły Do przeprowadzania operacji ofensywnych w niektórych miejscach wcześniej. W szczególności, według ukraińskich wojskowych, Rosjanie Kontynuacja ataku w kierunku Pakmuth i Avdivka obwód doniecki i Bronić się w Saporitii.

Ze swojej strony, prorosyjskie władze Zaporoża Zgłosić Koncentracja wojsk ukraińskich Planuje atak w regionie i na południu Ukrainy.

Według prorosyjskiego polityka Władimira Rokowa, The Armia ukraińska przygotowuje ofensywę w kierunku miast Berdiańsk i Melitopol. Z jednostkami przemieszczającymi się z Chersoniu, gdzie Ukraina niedawno odzyskała część regionu o tej samej nazwie, podała EFE.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *