Wojna Ukraina – Rosja, ostatnia minuta na żywo dzisiaj: Putin – Zełenski

Wojna Ukraina – Rosja, ostatnia minuta na żywo dzisiaj: Putin – Zełenski

Według mera stolicy Rosji w wojnie bierze udział około 45 tysięcy Moskali

Prawie W wojnie na Ukrainie bierze udział 45 000 MoskaliPołowa z nich to ochotnicy, ogłoszeni dziś burmistrzem stolicy Rosji. Siergiej SobianNa rosyjskim forum akademickim.

W czasie mobilizacji wyszło około 20 000 mężczyzn, a kolejne 20 000 to ochotnicy lub żołnierze kontraktowi.. Nie wiem, ilu żołnierzy zawodowych bierze udział, bo Moskwa to też miasto wojskowe, ale myślę, że nie mniej niż 5 tys. Oznacza to, że 45 000 Moskali walczy teraz w wojnie” – powiedział cytowany przez agencję TASS.

Oprócz, Odnosił się do pracujących Moskal w tym czasie Szczególnie w ukraińskich regionach zaanektowanych przez Rosję w zeszłym roku Donieck I Ługańsk.

Dziś pracują tam tysiące Moskali– zaznaczył, podczas budowy fortyfikacji w strefie działań wojennych w stolicy zginęło ponad 20 osób, a ponad sto zostało rannych.

Burmistrz zauważył, że stolicy Rosji.Za wkład w budowę fortówZrobił to samo co inni Wszystkie regiony razem„i poparcie Moskwy dla niego Donbas, Krym i Sewastopol „Jest To samo we wszystkich regionach Rosji„.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *