Wojna Ukraina – Rosja, transmisje last minute | Kijów nalega na przeniesienie do prorosyjskiego przywódcy

Kibice Barcelony walczą z Rosją

Od początku Rosyjska inwazja na Ukrainęten 24 lutegoPrezydent Ukrainy, Wołodymyr ŻeleńskiPrzemówił do wszystkich Mężczyźni w wieku od 18 do 60 Aby wstąpić do wojska W zadaniu obrony swojego kraju. Słowa Gelensky’ego skłoniły wielu mężczyzn do wstąpienia do armii, w tym niektórych elitarnych sportowców. Fani piłki nożnej, bandyci lub neonaziści.

Lamparty, Jak kibice FC Barcelona są znani w Kijowie, jest tego przykładem. ten Forum fanów Barca Kijów Postanowili zostać w kraju i przyłączyć się do walki z najeźdźcami.

Ci oficjalni kibice Baru பார்a w stolicy Ukrainy, Klubie F.Założona w 2017 roku i ma 120 partnerów. Przez Twoje konto Instagram20 marca Hiszpania ogłosiła rezygnację z wyjazdu na klasyczny mecz Realu Madryt – Barcelona. Walcz na linii frontu z siłami Władimira Putina. Nie będą też mogli oglądać meczów swojej drużyny, ponieważ klub jest zamknięty z powodu wojny.

Fani a Kampania fundraisingowa na spotkaniu Zbierać fundusze dla armii ukraińskiej. „Ukraina prowadzi wojnę z siłami rosyjskimi Jako podstawowy. Wróg niszczy miasta i zabija obywateli europejskiego kraju. Wszyscy członkowie Fun Club Barça kyiv powstali teraz, by bronić swojej ziemi, Swoim rodzinom, obywatelom i wszystkim wartościom demokratycznego i cywilizowanego świata” – powiedzieli w oświadczeniu.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *