Wojna Ukraina – Rosja, transmisje last minute | Ukraina otwiera się na rozmowy

Wojna Ukraina – Rosja, transmisje last minute |  Ukraina otwiera się na rozmowy

Dron przeleciał przez trzy kraje NATO niezauważony

NATO potwierdziło, że samolot jest dronem wojskowym. Z konfliktu na Ukrainie iw Rosji, według źródeł organizacji Przeleciał nad przestrzenią powietrzną trzech państw członkowskich Sojuszu Atlantyckiego, Rumunii, Węgier i Chorwacji. Do czasu dotarcia do stolicy Zagrzeb. W szczególności, Urządzenie uderzyło w pole w pobliżu centrum studenckiegoGdzie na szczęście Nie ma śmierci, którą można by obserwować w żałobieJak wskazały władze chorwackie.

„Zintegrowana obrona przeciwlotnicza i przeciwrakietowa” Następnie NATO monitorowało tor lotu rozbitego obiektu w Zagrzebiu. Chorwaccy urzędnicy ogłosili, że prowadzą śledztwo w sprawie incydentu. „Ponadto chorwacki premier Andrzej Blenkovich wezwał NATO do zawieszenia najlepszych ram koordynacji obrony powietrznej w krajach należących do Koalicji w pobliżu wojny na Ukrainie.

„Ten incydent podkreśla potrzebę większej współpracy w ramach NATO. Do takiego wydarzenia nie można dopuścić i nie powinno się powtórzyć” – powiedział Andrzej Blenkovic. Jens Stoltenberg, sekretarz generalny organizacji, rozmawiał z chorwackim przedstawicielem wysokiego szczebla w celu „współpracy i ustalenia faktów”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *