Wojna ukraińsko-rosyjska, dziś w ostatniej chwili: Tajwan podejmuje kroki w celu przeciwdziałania zagrożeniu ze strony Chin

Rosja podaje „amerykańską prowokację” jako powód wstrzymania inspekcji obiektów wojskowych

The Wiceminister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Riabkow Wyjaśnił, że ogłoszenie przez Stany Zjednoczone przeglądu skłoniło Moskwę do zawieszenia inspekcji instalacji wojskowych, jak przewidziano w Traktacie o redukcji zbrojeń strategicznych (START).

„Natychmiastowym „wyzwalaczem” (do decyzji Rosji) było powiadomienie otrzymane od strony amerykańskiej W najbliższych dniach zamierzamy przeprowadzić ankietę na naszym terenie. Riabkow wyjaśnił, kto to rozważał „W obecnych okolicznościach taki ruch wydawał się otwartą prowokacją”.

Przedstawiciel Rosji przypomniał, że obiekty były nadzorowane Zawieszony od stycznia 2020 r. Moskwa i Waszyngton osiągnęły porozumienie w ramach wybuchu pandemii koronawirusa – poinformowało w komunikacie rosyjskie MSZ.

Oprócz stron cRozmowy o wygładzaniu ostrych krawędzi Aby wznowić studia, stwierdzono jednak Dotknięci rosyjską inwazją na Ukrainę i odpowiedzią społeczności międzynarodowej na tę wojnę, Rozkazał prezydent Rosji Władimir Putin.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.