Wojna ukraińsko-rosyjska, Last Minute Live Today: Austro-Węgierski zamach stanu na Ukrainie

Kreml świętuje nagrody za przejęcie zachodnich czołgów

Kreml odbył się w środę Inicjatywa rosyjskich władz i firm Obejrzeć nagrody Kasa armii Zdobądź lub zniszcz zachodnie czołgi Na polu bitwy na Ukrainie.

„To po raz kolejny pokazuje jedność i pragnienie wszystkich, aby pomóc jak najwięcej, bezpośrednio lub pośrednio, w specjalnej operacji wojskowej (na Ukrainie) i w osiąganiu jej celów”.— powiedział na codziennej konferencji prasowej rzecznik prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow.

W ten sposób Pieskow odpowiedział na pytanie o swoją opinię o mnie Decyzja gubernatora Zabaykalye Aleksandra Osipowa, od Zapłata 3 milionów rubli (nieco ponad 42 000 USD) Dla mieszkańców tego wschodniego regionu Syberii to Zdobycie zachodniego czołgu Dostarczona Ukraina. Na polecenie wojewody woj zniszczenie Zbiornik zachodni 1 milion rubli (około 14 000 USD).

Zaznaczając, że Ukraina nie otrzymała jeszcze zachodnich czołgów, rzecznik Kremla potwierdził, że wszystkie te czołgi zostaną zniszczone. „Y Jeśli istnieją takie środki motywacyjne, myślę, że będzie więcej entuzjazmu”.Pieskow powiedział, dodając, że rosyjskie firmy promują podobne inicjatywy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *